reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze ciala po ciazy

fujjj nie lubie suszonych bananow....:no: musze cos innego wynalesc:tak:
kiedys schudlam 10 kilo w 1,5mc ale jadlam tylko kisle w kazdej postaci..no teraz to bym chyba padla na samych kislach:szok:
 
reklama
dokladnie na sniadanie kisiel,na obiad kisiel i na kolacje kisiel:szok: czasami skubnelam jakis nabial i to wszystko...jak skonczylam diete to na sama mysl o kislu chcialo mi sie wymiotowac:eek:
Kociu zartujesz czy nie lubisz faktycznie?:szok:
 
Naprawdę nie przepadam za słodyczami...Tzn.czasem coś tam zjem ale nie za często.W przeciwieństwie do mojego męża...
 
raju,ja tez kiedyś nie przepadałam za słodyczami,a teraz preferuję baaaardzo,hihi! Tzn nadal omijam czekoladowe batony,musi mnie najść zrowo żebym zjadła ale za to ubóstwiam ciasteczka pod każdą postacią! A dzis nie mogłam sie wbic w sklepie w jeansy rozmiar 30!!!!SZOK,TYŁEK MAM JAK SZALUPA! Naprawdę nigdy taka gruba nie byłam jak teraz! No i dzięki bólom brzuszka Olisia,przechodze na lekkostrawną dietę!!!!
 
Oleńko,mój mąż wczoraj na zakupach powiedział mi ,że myślał,że po ciąży nabiorę troszkę ciała jak normalny człowiek a nie,że nadal wszystko będzie na mnie wisieć jak na wieszaku-niby to był żart ale zabolało...Ale faktycznie jeansy które przymierzałam wisiały mi na tyłku...Uhhh!!!W każdym razie na pewno,patrząc obiektywnym okiem(innym pewno bałby się spojrzeć poznawszy Darka;-) )nie stwierdziłby jakiejkolwiek szalupy!!!:tak:
 
reklama
Do góry