reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciala po ciazy

reklama
Dziewczyny,mozna chodzic na aerobik jak sie karmi piersią? Bo mam chęć,otworzyli niedaleko rodziców super fitness i jak dzis się zapiszę to zapłacę 50% mniej....
 
Jezu nie wiem Olu,ale chyba tak tylko zeby sie za bardzo nie forsowac bo gdzies czytalam,ze pod wplywem wysilku cos sie wydziela i przenika do pokarmu w mleku..nie wiem dokladnie o co biega ale wydaje mi sie,ze raczej mozesz..Moze inne dziewczyny beda wiedzialy cos wiecej na ten temat....:-)
 
no dobra chce zamowic ta odzywke tylko ktora? Sa maseczki ,kremy ampulki :szok: wszystko placenta..pomozcie dziewczynki..Wiolu Ty juz wiesz co jest dobre wiec daj mi prosze jakies wskazowki..Kociu Ty tez uzywalas wiec i moze Ty mi cos podpoweisz bo ja nie wiem co kupic..:baffled: .
 
witam!jestem ze styczniowek:) nie ma zadnych przeciwskazan zeby nie chodzic na aerobik- ruch jest wrecz wskazany; niektorzy nie polecaja basenu- bo chlor itp.
pozdrowionka
 
reklama
Do góry