reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciala po ciazy

Pocieszające to wszystko co piszesz...ja szczegolnie przejmuje sie rozsteoami ktore mam doslownie wszedzie.o musteli slyszalam ze jest niezla..ale niestety..mieszkam w Irlandii..i nie znaja tu nawet tej firmy..nikt o niej nie slyszal..uzywam wiec innego kremu..tyle ze efektu narazie nie widac..chyba musze sie bardziej uzbroic w cierpliwosc...to dopiero 3 tyg i 3 dni od porodu..a ja juz chcialabym wygladac jak dawniej..
 
reklama
iwona-arch pisze:
Pocieszające to wszystko co piszesz...ja szczegolnie przejmuje sie rozsteoami ktore mam doslownie wszedzie.o musteli slyszalam ze jest niezla..ale niestety..mieszkam w Irlandii..i nie znaja tu nawet tej firmy..nikt o niej nie slyszal..uzywam wiec innego kremu..tyle ze efektu narazie nie widac..chyba musze sie bardziej uzbroic w cierpliwosc...to dopiero 3 tyg i 3 dni od porodu..a ja juz chcialabym wygladac jak dawniej..

oj iwonka, a nie masz mozliwosci kupic w Polsce i zeby ktos podal Ci go tam gdzie mieszkasz, naprawde dziala cuda!!!

mozna tez uzywac kremow na blizny, mozna sie o nie zapytac w aptece, ale bardziej polecam produkty skierowane dla mam!!!
no i trzeba uzbroic sie w cierpliwosc, bedzie dobrze.................systematycznosc daje efekty!!!!
 
Chyba poprosze kogos o przeslanie mi go tutaj..bo do Polski nie za szybko sie wybieram...dzieki za slowa otuchy...czasem jak patrze na siebie to mam wrazenie ze juz nigdy nie bede wygladac"jak czlowiek"...dzieki za dodanie wiary:)
 
Iwonko przypomnij sobie jak pieknie wygladalas w ciazy, nie wierze poprostu bys jakos zbrzydla, a rozstepy to sprawa przejsciowa jesli bedziesz systematyczna i cierpliwa w smarowaniu!!!
Posluchaj Joasi z zeszllorocznych lipcoweczek bo chyba wie co mowi!!!
 
Iza,jak ten pas poporodowy?
Mój brzuch zrobił sie szczuplejszy,tylko ta skóra,taki flaczek,poza tym rozstępy ::) czekam na przypływ gotówki i kupie żel poporodowy Musteli,podobno dobry...Teraz zafundowałam sobie kilka zabiegów przedślubnych u kosmetyczki na twarz i dekolt,poza tym kupiłam specjalne kosmetyki do mojej problematycznej cery i koniec forsy narazie ::) W życiu mi sie to wesele nie zwróci :laugh:
 
Powiem szczerze że jeszcze efektów nie widać, ale przynajmniej jak w nim chodzę to tłuszczyć mi nie wypływa nad spodniami ;D To dopiero tydzień, zobaczymy po miesiącu... Ja właśnie w poniedziałek kupuje Mustele, bo będę miała kasiorkę :)
 
Ja kupiłam sobie majtusie ściągające ,też dobra sprawa .jedyny może minus to że skóra strasznie się poci przy takich upałach i ja po długim spacerku miałam cały tyłek mokry i spodnie ześlizgiwały się z tyłka ;D :laugh: :laugh: :laugh:

Ja już jestem 2 tygodnie na tej mojej dietce jogurtowo -płatkowej i jak na razie nie widzę jakiś wielkich zmian .A może mi się wydaję ? Adaś jak wróci to oceni .Pisałam wam że będe na leku ale jak na razie to nici ...Pralka mi siadła na dobre i muszę kupić nową .Cholera zawsze coś wyjdzie nie tak jakbym chciała ;D ;D
 
Kurczę muszę się zważyc, ale zaczynam zakładac rzeczy z początku ciąży, na brzuchu mam jeszcze małą fałdką i z tyłeczka też sporo spadło ( niestety mam na nim sporo rozstępów), ale z udami to bez wiczeń sobie nie poradzę. Chyba będę Arka wysyłac z Misiem na spacery a sama na rower.
 
reklama
Ja robię sobie spacerki takie 6-ścio kilometrowe i sporo spadło a ostatnio dość mocno bolały mnie biodra i strzelało w nich czyli pewnie się schodzą ale dupsko i na udach jeszcze zostało .W spodnie przedciążowe wchodzę ale widzę że są opięte ,więc na razie ich nie używam ,jeszcze muszę poczekać ale jestem na dobrej drodze ;D ;D ;D ,choć żeby wyglądać tak jak wy to mi bardzo dużo brakuje :laugh: :laugh: :laugh:.Ale mąż lubi okrągłe kobietki ;D ;D
 
Do góry