reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze ciala po ciazy

a mi idą włosy całymi garściami....:-( :-( :-( :-( rozpacz!
niestety pani w aptece powiedziała, że to wina hormonów i żadne tabletki nie pomogą, tak musi byc do czasu dojścia organizmu do siebie
może macie jakieś skuteczne metody żeby tak nie wypadały?
 
reklama
Ja sie dowiem jutro bo przeciez mamdwie fryzjerki w domu, musza znac jakies metody!!!
A mi zostalo jeszcze 6 kg do zgubienia!!! Nie wiem czy sie cieszyc czy plakac???
 



SKARBEŃKU Z OKAZJI UKOŃCZENIA DWÓCH MIESIĄCZKÓW ŻYCZĘ DUŻO ZDRÓWECZKA ,DUUUUUŻO ZABAWEK I ZAWSZE UŚMIECHNIĘTEJ BUZIOLINKI.

Grabulka od rówieśnika Oskarka i jego rodzeństwa:-D
 
Ewan mi kiedyś na jesień zaczęły wypadać włosy i kupiłam w aptece odżywke z Vichy to są takie ampułki.Drogie bo drogie ale mi pomogły a stosowałam różności .
 
A ja mam problem w druga strone. W ciazy przybylam 10 kg a 2 dni po urodzeniu mialam 11kg mnie. W szpitalu nie mialam jak jesc bo mala tylko plakala i jadla, pic musialam przez rurke.

Teraz karmie ja wiec uwazam na diete: zero tluszczow, wszystko gotowane - marchew, ziemniaczki, cielecina, piers z kurczaka w samych warzywach, zero soli i przypraw, jablka duszone z ryzem, duzo wody zrodlanej, soku i kompotu z jablek na laktacje.
Wynik jest tego taki ze mam juz 49kg a przed zajsciem w ciaze bylo 52kg.
Dobrze to raczej nie jest bo boje sie ze w koncu uschne. Choc jem duzo nadal waga spada niemilosiernie. Moze powinnam skonczyc juz z ta dieta i zjesc cos bardziej tlustego??

Odpukac wlosy jeszcze mi nie wypadaja ale zawsze na jesien troszke wiecej ich gubilam. Brzuszka nie mam juz od 6ciu tygodni, zupelna decha a dzieki Mustelli ani jednego rozstepu. Stosowalam ja do 6tego miesiaca a pozniej Oliwke Johnson's.
 
reklama
tez slyszalam ze super sa te ampulki Vichy,ja mam ten sam problem,włosy wypadaja mi okropnie,chyba obetne je w diably! a tyle zapuszczałam...
reamonn,ja jm wszystko oprócz kalafiora i kapusty,nawet jak napije sie gazowanego to mały tylko bączki puszcza,musisz powoli rozszerzać dietę żeby mala sie przyzwyczaiła do nowych potraw,potem nic ci nie bedzie chciala nowego sprobwac jak ją zaczniesz karmic,powolutku zacznij jesc tzw zakazane potrawy i obserwuj niunię,ja mam dziecko bezkolkowe to może miałam łatwiej ale mimo wszystko zacznij,może będzie ok a i ty na tym skorzystasz smakowo i waga podskoczy?powodzenia!
 
Do góry