reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

Ja póki co nie widzę żadnych znaków żeby były rozstępy ale może to się zmieni, póki co walczę z cellulitem i te wojnę wygrywam powoli :D
 
reklama
Zaczął mi się 30tc :) Więc mogę się pochwalić, tam myślę, że nadal zgrabnym brzuszkiem :)

DSC_7357 (384x400).jpg DSC_7358 (400x352).jpg
 

Załączniki

  • DSC_7357 (384x400).jpg
    DSC_7357 (384x400).jpg
    103,5 KB · Wyświetleń: 95
  • DSC_7358 (400x352).jpg
    DSC_7358 (400x352).jpg
    82,3 KB · Wyświetleń: 82
No zgrabne niesamowicie ;) mnie rozstepy wylazly przedwczoraj :( wcześniej niż za pierwszym razem, ale mam w obwodzie brzucha 115cm. W pierwszej ciąży przed porodem 123cm. No ale brzuch ma kompletnie inny kształt.
 
Ja mam w brzuszku 95cm, mnie przeraża to że pod biustem przybyło mi już 6cm i się nie dopinam w żadny stary biustonosz! Trzeba kupić przedłużkę
 
Stanik to ja już mam chyba 4 od początku ciąży :tak: pod biustem przybyło nie tak wiele, ale miseczki o 2-3 w górę, a ja wyjściowo miałam E-F, to możecie sobie wyobrazić...jak idę to na cieniu nie widzę ramion tylko cycuchy :-p
 
Wszystkie jesteście zgrabne :) super!
Ale wiecie co (te słowa kieruje przede wszytskim do mamus które przytyły trochę więcej), nie ważne o ile ktoś przytył mniej, o ile ktoś ma mniej w pasie, brzuchu, cyckach. Każda z nas jest inna, każda inaczej przeżywała ciążę, każda ma inne predyspozycję. Najważniejsze,żeby nasze skarby urodziły się zdrowe, a to własnie dzieki nam i temu co im teraz dostarczamy, zwiększamy ich szanse na 10 punktów ;).

Każda z nas inaczej odbiera swoją wagę- jedne mają to gdzieś, inne się martwią,że za duzo, a jeszcze inne dużo nie przytyły a marudzą,że są jak słonie hahahah :D. Każda z nas jest inna i ma inne spojrzenie na siebie, pamietajmy jednak, że ciąża to jeden z pierwszych etapów (od razu po małżeństwie lub je pomijająć ;D) kiedy na poważnie powinniśmy oduczyć sie egocentryzmu i egoizmu ;)
 
reklama
Do góry