reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze brzuszki

Ja póki co nie widzę żadnych znaków żeby były rozstępy ale może to się zmieni, póki co walczę z cellulitem i te wojnę wygrywam powoli :D
 
reklama
Zaczął mi się 30tc :) Więc mogę się pochwalić, tam myślę, że nadal zgrabnym brzuszkiem :)

DSC_7357 (384x400).jpg DSC_7358 (400x352).jpg
 

Załączniki

  • DSC_7357 (384x400).jpg
    DSC_7357 (384x400).jpg
    103,5 KB · Wyświetleń: 98
  • DSC_7358 (400x352).jpg
    DSC_7358 (400x352).jpg
    82,3 KB · Wyświetleń: 85
No zgrabne niesamowicie ;) mnie rozstepy wylazly przedwczoraj :( wcześniej niż za pierwszym razem, ale mam w obwodzie brzucha 115cm. W pierwszej ciąży przed porodem 123cm. No ale brzuch ma kompletnie inny kształt.
 
Ja mam w brzuszku 95cm, mnie przeraża to że pod biustem przybyło mi już 6cm i się nie dopinam w żadny stary biustonosz! Trzeba kupić przedłużkę
 
Stanik to ja już mam chyba 4 od początku ciąży :tak: pod biustem przybyło nie tak wiele, ale miseczki o 2-3 w górę, a ja wyjściowo miałam E-F, to możecie sobie wyobrazić...jak idę to na cieniu nie widzę ramion tylko cycuchy :-p
 
Wszystkie jesteście zgrabne :) super!
Ale wiecie co (te słowa kieruje przede wszytskim do mamus które przytyły trochę więcej), nie ważne o ile ktoś przytył mniej, o ile ktoś ma mniej w pasie, brzuchu, cyckach. Każda z nas jest inna, każda inaczej przeżywała ciążę, każda ma inne predyspozycję. Najważniejsze,żeby nasze skarby urodziły się zdrowe, a to własnie dzieki nam i temu co im teraz dostarczamy, zwiększamy ich szanse na 10 punktów ;).

Każda z nas inaczej odbiera swoją wagę- jedne mają to gdzieś, inne się martwią,że za duzo, a jeszcze inne dużo nie przytyły a marudzą,że są jak słonie hahahah :D. Każda z nas jest inna i ma inne spojrzenie na siebie, pamietajmy jednak, że ciąża to jeden z pierwszych etapów (od razu po małżeństwie lub je pomijająć ;D) kiedy na poważnie powinniśmy oduczyć sie egocentryzmu i egoizmu ;)
 
reklama
Do góry