reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

reklama
Najlepsza grupa wsparcia :)
Moj m mowi ze jak będę gotowa juz na ćwiczenia, to ze mną zacznie, żeby było mi raźniej :)
 
Mówisz kruszka ze mam próbować inne rozmiary? Ja wchodzę w spodnie sprzed ciąży na luzaku, ale muszę zapinać pod brzuchem. W długich h&m mam 12(40) i sa super, ale jak jest tak ciepło nie
Chce sie kisić w obcisłych jeansowych;a chce jeansowe [emoji16]
 
Mi to zapinanie pod brzuchem przeszkadzalo poprzednio, a w tej ciazy to nawet wole niz tez wysokie gumy. Jakos pecherz sie nie buntuje :-)
 
No wlasnie a mi strasznie przeszkadza. Tym bardziej, ze co większy krok jest mały siur [emoji15][emoji16][emoji16][emoji47][emoji47][emoji106][emoji30][emoji317]
 
Cos za cos kochana :-) jakbym miala corcie w brzuchu to cale 9 mcy w pampersie moge chodzic, hahaha.

A serio, w 2 ciazy bylo strasznie, zwlaszcza, ze cala zime mialam juz brzuch a jak sie na Swieta Bozego Narodzenia przeziebilam u tesciow to przestalam kaszlec na Wielkanoc, a porod niedlugo potem. Wiec wspolczuje niezmiernie!!!
 
Lunka, dlatego nie narzekam ciagle ;) owszem ma to duży wpływ na moje samopoczucie (często czuje sie paskudnie) ale m to wyłapuje i mi
Cały czas powtarza, ze nawet zasikana jestem jego kochana i o dziwo pomaga mi to bardzo haha. Juz niedługo, a wtedy najwyżej niech mi podwiazuja pęcherz. Zobaczymy w jakim Brdzie stanie po porodzie.
 
reklama
20150608_220737.jpg
bandzioch prawie 94cm
kilogramów z 11-12 więcej
A to dopiero 29tydzien.

Kołysam się już jak pingwin :)

Ja mam plan którego nie udało ki się osiągnąć poprzednio. Chciałabym ważyć 55kg ale zależy ile mi się mięśni będzie dało wyprodukować.

Zdjęcie robiłam w pracy w prysznic dla rezydentów.
Nie wiem jak przekręcić. W domu na macu mam swoje co tygodniowe sesje, szok haka byłam szczupła. ..
 

Załączniki

  • 20150608_220737.jpg
    20150608_220737.jpg
    15,1 KB · Wyświetleń: 73
  • 20150608_220927_Richtone(HDR).jpg
    20150608_220927_Richtone(HDR).jpg
    16,8 KB · Wyświetleń: 69
Do góry