reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

reklama
Anney w hm widzę byłaś, co kupiłaś?

O tak weźmiemy się za się! Ja już się nie mogę biegania doczekać :-)
 
No właśnie czasami ciężko z rozmiarówka. Szukałam jeansowych nad kolano w rozm. 40 i długo nie było,aż zmierzyłam 38 i wzięłam bo się rozbijają i potem spadają z tyłka. A online patrzyłas? Brałam taką ewentualność pod uwagę.
 
A ja moje dżinsy ciążowe co takie super na niskiej gumce i wogole (pierwsze jakie kupiłam i tak z zapasem lekkim) to juz cisną i za małe w brzuchu Eh.. Jak gumkę obniżę to jeszcze bardziej cisną buuu :( ale mam drugie co maja zapas jeszcze wiec mam w czym chodzić bo ileż tych spodni ciążowycham kupowac ??? A wy mi tu o 36 rozmiarze wyjeżdżacie :p jak ja ciążowe juz na 42-44 mam :D a jedne na 46..
 
reklama
ja chcę zejść do 50 i będę bardzo szczęśliwa...
Anney Ty nam diety opracujesz! bo się znasz na zdrowym jedzeniu, a Twój Pan Kucharz może jakieś przepisy podrzuci! :)
 
Do góry