reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

Zazdroszczę Wam w kwestii Usg. Ostatnie miałam 7 tyg temu i więcej przewidziane nie jest, dlatego muszę specjalnie lecieć do Pl żeby zrobić USG. :/
 
reklama
Marta ja tez mam usg drugiego we wtorek... No mam nadzieje ze bedą jakieś lepsze wieści o dzieciakach ze rosną :) trzymam kciuki :) a co do babsztyla to zgadzam sie z Lilija no co za baba.. Faktycznie to brzmi jakby nie zależało jej konkretnie na twoim przypadku.. A lekarz powinien byc w pełni zaangażowany w każdy przypadek i byc DLA pacjenta.. A nie odwrotnie.. Moze faktycznie poszukałabym kogos innego bo taka baba to zamiast pomagać i leczyć i wogole to ona bardziej dołuje i wnerwia .. Moim zdaniem.. A szpital oczywiście ma dobre i złe strony ale czego sie nie robi dla dzieci..

Oj wkurzyła mię okropnie jeszcze coś wspomniała o tym ze idąc ulicą może mi na głowę dachówka spaść - i mogę zginąć.... tych lekarzy którzy są Dla Pacjenta niestety mało jest... jak macie dobrych lekarzy prowadzących to zazdroszczę.
 
Marta gratuluje i wspolczuje, ze trafilas na taka lekarke. Pamietaj, ze na kazdym etapie ciazy mozesz zmienic lekarza. Ja na Twoim miejscu polozylabym sie do szpitala nawet do konca ciazy. Dziewczynki sa tez jednoowodniowe? Rzeczywiscie malutkie sa wiec lepiej zebys byla pod stalym nadzorem.
 
Marta gratuluje i wspolczuje, ze trafilas na taka lekarke. Pamietaj, ze na kazdym etapie ciazy mozesz zmienic lekarza. Ja na Twoim miejscu polozylabym sie do szpitala nawet do konca ciazy. Dziewczynki sa tez jednoowodniowe? Rzeczywiscie malutkie sa wiec lepiej zebys byla pod stalym nadzorem.

Olka - maluszki mają tylko wspólne łożysko i dwie owodnie - wiec wariant lepszy. Liczę ze przez dwa tygodnie od badania je potuczyłam. Wszystko się okaże w przyszłym tygodniu. Lekarza szukam nowego.
 
No to zawsze lepsza opcja. Nam sie trafila najlepsza bo i lozyska dwa i owodnie dwie. Masz zalecony rezim lozkowy? Moj lekarz mowi, ze to najlepszy sposob na utuczenie dzieci. A mialas sterydy na plucka? Powiem Ci, ze moje przez tydzien w szpitalu przytyly po ponad 200g kazda wiec lezenie naprawde duzo daje. Trzymam kciuki za usg zeby maluchy przybraly ladbie. Ja mam dzien pozniej wiec tez sie dowiem ile moje waza. W ktorym dokladnie jestes tygodniu?
 
No to zawsze lepsza opcja. Nam sie trafila najlepsza bo i lozyska dwa i owodnie dwie. Masz zalecony rezim lozkowy? Moj lekarz mowi, ze to najlepszy sposob na utuczenie dzieci. A mialas sterydy na plucka? Powiem Ci, ze moje przez tydzien w szpitalu przytyly po ponad 200g kazda wiec lezenie naprawde duzo daje. Trzymam kciuki za usg zeby maluchy przybraly ladbie. Ja mam dzien pozniej wiec tez sie dowiem ile moje waza. W ktorym dokladnie jestes tygodniu?

30 tc. Zalecali mi odpoczynek ale nie reżim. Jak wyszłam ze szpitala to małe urosły 200 gram i 100 gram jak byłam w domu wiec mi po prostu domek służy :) Celestone dostałam w 27 tc. Napisz jak twoje maluszki urosły :)
 
reklama
Do góry