reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze brzuszki ..

reklama
Emka, powiem ci, że podniósł mi się dopiero jakiś tydzień, może 2 temu bo też się denerwowałam, że jest strasznie nisko. Także myśle, że tobie też lada chwila podskoczy do góry. :blink:
 
Sonia śliczny masz brzuszek, zgrabnie wyglądasz (jeśli w ciąży można w ogóle wyglądać zgrabnie :-p;-))

Zawsze zazdrościłam wysokim dziewczynom wyglądu w ciąży. Mój brzuch zaczyna się zaraz pod biustem (nawet biustonosz uciska) i zaczął delikatnie rozłazić się na boli :zawstydzona/y:. Mały po prostu się inaczej nie mieści bo czuję jego nóżki bardzo z boku.
 
Mój brzuch zaczyna się zaraz pod biustem (nawet biustonosz uciska) i zaczął delikatnie rozłazić się na boli :zawstydzona/y:. Mały po prostu się inaczej nie mieści bo czuję jego nóżki bardzo z boku.

ja tak miałam w pierwszej ciąży, a teraz brzuch mam baardzo nisko, od początku lekarz na to zwrócił uwagę, normalnie jakby rozrastał się w okolicach pepka ;/ wyglądam jak przed porodem. Wszystko wygląda inaczej w tej ciąży...
 
A to my dziś:)

27 t 2 d

CAM00081-1.jpg
 

Załączniki

  • CAM00081-1.jpg
    CAM00081-1.jpg
    15,2 KB · Wyświetleń: 191
reklama
Do góry