reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki ;-)

mamaktosia ale faceci lubia duze pupy heheheh,ja tez mam spora roznice miedzy gora a dolem i nawet ciuchy odpadaja w kapletach bo jak dol pasuje to w gorze plywam a jak gora oki to dol za maly...
 
reklama
a to ja jestem szeroka wszedzie...wiec nie ma jakiejs dysproporcji...choc wolalabym byc szczuplejsza choc w jednej partii ciala;)

ja po pierwszym porodzie wazylam 10 kg mniej niz przed ciaza..! a karmilam pol roku...zobaczymy jak to bedize po tej ciazy
 
Tu nie tylko o wagę chodzi , ale też budowę ciała i proporcje , ja nawet jak waże 55 kg to wyglądam na 60 kg. Mam wąskie ramiona , pod biustem 60 cm a miseczka D , brzuch wklęsły , widać żebra a tu nagle ... wielka dupa ;-) mega biodra i uda i nic się z tym nie da zrobić , dieta powoduje że u góry wyglądam jak anorektyk a dół się nie zmienia, a ćwiczenia zwiększają masę mięśniową dolnych partii ... życie :baffled:

No ja mam sylwetkę typowo sportową, ale jak mi spadnie poniżej 60 kg to wyglądam nieładnie. Jakaś taka wyciągnięta jestem - no po prostu nieładnie. Chciałabym mieć szczuplejsze łydki, no ale co zrobić - najważniejsze że mężowi się podobają :-D

A wczoraj po wizycie, gdzie przed zjadłam żurek zrobiony przez mojego M byłam przekonana że z 2kg do przodu będzie, a tu 1kg mniej :szok: Ale z córą też tak miałam, jeszcze trochę i pójdzie w górę :tak:
 
IMAG0026_1.jpgIMAG0027_1.jpg

Początek 14 tygodnia. Dla mnie nadal bardziej wygląda na przeżarcie ;) Bez spodni ciążowych siedzieć się nie da, więc powiększanie uznaje za rozpoczęte!
 

Załączniki

  • IMAG0026_1.jpg
    IMAG0026_1.jpg
    10,7 KB · Wyświetleń: 74
  • IMAG0027_1.jpg
    IMAG0027_1.jpg
    12,6 KB · Wyświetleń: 85
aneczka no ja tez tej twojej nadwagi nie widze......nic a nic..brzunio super:)

mamaktosia to ty figura gruszka??? ja tez,,chud au gory.....a dupa jak szafaaaaaaaa...grrr...

pegas sliczny brzuniooo:)))

Wogole super je poogladac....:))))
U mnie wywala najbardziej wieczorem brzuszek,wtedy to ja jak w 6 m-cu wygladam,albo i dalej....
 
A ja wczoraj spotkałam koleżankę w 38 tygodniu drugiej ciąży. Ma prześliczny malutki brzuszek. W życiu bym nie powiedziała że już do porodu gotowa. I to druga ciąża. Nie przytyła nawet 10 kg. Też bym tak chciała.
 
Hej dziewczyny :)) Wysyłam Wam fotkę mojego brzuszka , 16 tydz. 4 dzien :)) przez ostatnie 2 tygodnie poszedł do przodu bo wcześniej nie było nic widac :))
 

Załączniki

  • brzusio.jpg
    brzusio.jpg
    16 KB · Wyświetleń: 52
Laurka ja mam większy a dopiero 14 tc... kurcze ja to będe jak SŁOŃ!!!!!!! ale to przez moją nadwagą!!!!
Kurcze jak patrzę na Wasze to się martwię że ja już mam bębęn... ale to przez tłuszcz.... szczele kiedyś fotkę to Wa pokażę :D
Już mam fotkę ale nie umiem wkleić...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Moim zdaniem to kwiestia wzrostu i budowy ciała... ja też nigdy do szczupłych nie należałam może przez to brzuszek taki a nie inny... Wstawiajcie fotki dziewczyny bo sądzę,że jest już się czym chwalić !! :)))
 
Do góry