reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki ;-)

wstawiam dzisiejsze zdjęcie brzuszka
19 tydzień , + 1 kg
P1090266.jpg
 

Załączniki

  • P1090266.jpg
    P1090266.jpg
    17 KB · Wyświetleń: 90
reklama
Śliczny brzuszek !!!! I zazdroszczę tylko kg na plusie , u mnie już 63 na wadze , masakra , chyba jak narazie mam największy przyrost wagi z wszystkich dziewczyn , ale co się dziwić cały czas ruszam buzią ....
 
cześć Dziewczyny ja od niedawna na forum. U mnie też brzuszek uwidocznia się wieczorem, choć ja uważam już pomalutku zaczyna wyglądać jak ciążowy - choć w autobusie jeszcze miejsca nie chcą mi ustąpić :p Jestem ciekawa, ile kg już jesteście na plusie...Bo ja zaczynam 17 tydzień i 4 jestem już do przodu...;)
 
u mnie +1kg
W poprzedniej ciąży miałam +10 na koniec ciąży. Mam nadzieję że tym razem będzie podobnie.
 
K.M-B.- chciałabym tyle przytyć;) Ja w pierwszej miałam jakieś 16,5kg! Całość niby schudłam, ale teraz nie chciałabym tyle pzrytyć. Na razie mam jakieś 2,5kg- ale mi się woda zbiera, więc na pewno przytyję znowu niemało


A brzuch już mam typowo ciążowy, wszyscy widzą, ze noszę tam malucha;) Z Filipem na tym etapie nic nie było widać:szok: upsss
 
Ostatnia edycja:
Ja mam 3 na plusie.Na razie z wagą tak samo idę,jak w poprzedniej ciąży,a przytyłam wtedy 8kg.Tyle,że karmiłam piersią 14 miesięcy i teraz startowałam z wagą o 3 kg niższą. Znowu mam zamiar karmić,więc sama waga będzie leciała w dół.Brzuch póki co mam taki,jakbym się najadła .A tak już bym chciała mieć ciążowy :D
 
reklama
Dziewczyny fajne macie brzuszki!

U mnie juz tez wyraznie widac co sie swieci, chociaz kilogramowo cisza;) W pierwszej ciazy przytylam 15 kg, teraz mam nadzieje ze bedzie mniej i poki co nie mam nawet apetytu jakiegos bardzo duzego, wiec nie wiem skad ten moj brzuch;)

Emmm, ja tez karmilam piersia a kilogramow ciazowych nie zrzucilam, takze to nie regula:)
 
Do góry