reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki ;-)

Fajne brzuchole :-D

Ja się muszę obcykać, bo faktycznie mam już co:szok: Przeraża mnie wielkość mojego "domku". Na tym etapie z córcią nic nie było widać jeszcze, taki bąbel miałam dopiero pod koniec 6 miesiąca. Mam nadzieję, że to kwestia rozciągnięcia mięśni po niedawnej ciąży i wkrótce przystopuje brzuchol z tempem rozrostu, bo jak nie to autentycznie nawet w ciążowe ciuchy nie wejdę :rofl2:
 
reklama
mój brzusio troszke wiekszy ale bardziej wygląda jak dorobek własny a nie jak z maleństwem w środku wiec jeszcze sie wstrzymam z fotkami :)
 
Mój brzusio z dzisiejszego dnia
19tydz.jpg
robi mi się taki szpiczasty :sorry2:
 

Załączniki

  • 19tydz.jpg
    19tydz.jpg
    9,5 KB · Wyświetleń: 48
Baśka !! Jest cudowny :)) masz już czym się pochwalić :)) Dziewczyny czujecie już ruchy?? Jeśli tak to w którym tyg poczułyście pierwszego kopniaka?? ja wyczekuje z niecierpliwością i strasznie mi się już dłuży...:-)
 
reklama
Baśka -cudny , mam bardzo podobny do twojego :tak:

Co do ruchów to czułam tak od połowy 15 tc i teraz i w ostatniej ciąży z tym że wcześniej łożysko miałam na tylniej ścianie i w 18 tc to już były takie małe kopniaczki , teraz mam na przedniej i kopniaczki dostaje łożysko :-D a ja czuję przemieszczanie i wypinanie czegoś:cool2: pewnie pupki i mam w tedy krzywy brzuch :-D Zapytajcie gina na której ścianie acie łożysko to będziecie wiedziały czego się spodziewać. Mi powiedzieli w klinice że takie mocne to dopiero ok 20 tc uda mi się poczuć i na to się zanosi , ale ważne że się rusza bo wiem że jest oki :tak:
 
Do góry