reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki ;-)

reklama
Aneczka, ślicznie !!! prawdziwy, ciążowy brzuszek :-)

a u mnie ciągle prawie nic ... ale jeszcze 2-3 tyg i brzuszek pewnie zacznie się pojawiać
 
Ja mam chyba z 2kg na plusie, wczoraj rano było jeszcze 1,5kg, ale nażarłam sie na noc bobu i już są 2kg;) ja też najchudsza nie jestem, z pewnych względów przytyłam w zeszłą zimę 5kg, przed ciążą udało mi się zrucić 2kg, ale więcej nie zdązyłam, choć miałam w planie:-p teraz zaczynam z 3kg więcej niż w poprzedniej ciazy i nie jestem z tego zadowolona:( No w każdym razie waga z bmi w normie była. Mam wielkie plany na przysżły rok,żeby wrócić do wagi 60kg!
 
Anneeczka w zdieciu nie widac wogole tej nadwagi a moze i po ciazy bedzie lepiej bo maluch wyciagnie co trzeba :-)
Ja na dzien dzisiejszy niespelna 4 kg na + mam zamiar po porodzie w miare szybko zrzucic ile sie da ale nie zbyt rygorystycznie bo chce karmic.No ale w maju czeka nas komunia Victora i chce w miare dobrze na niej wygladac.Niestety waga poczatkowa to 75 kg...czyli 10 wiecej jak z Victorem.W zeszlym roku juz bylo dobrze bo waga powoli leciala bylo juz 67 ale potem jakos odpuscilam,zima,praca i tak sobie podrosla...
 
reklama
Tu nie tylko o wagę chodzi , ale też budowę ciała i proporcje , ja nawet jak waże 55 kg to wyglądam na 60 kg. Mam wąskie ramiona , pod biustem 60 cm a miseczka D , brzuch wklęsły , widać żebra a tu nagle ... wielka dupa ;-) mega biodra i uda i nic się z tym nie da zrobić , dieta powoduje że u góry wyglądam jak anorektyk a dół się nie zmienia, a ćwiczenia zwiększają masę mięśniową dolnych partii ... życie :baffled:
 
Do góry