reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki ;-)

Ania Extra brzucholek !!!

Awunia tak myśle ze urośnie do pewnego momentu i juz nie bedzie bardziej rósł choć z Alexem miałam ogromnyyyy brzuch ale i chłopiec sie urodził nie mały bo 4300 ... Więc wiadomo , ja rodze duże dzieci więc spodziewam sie ze mała nie bedzie oddawała od braci patrząc na brzuch :) a przestać sie ruszać nie zamierzam bo i jak przy 16 miesięcznym skazacie, którego wszędzie pełno ... Sie nie da usiąść ..
A i nogi bardzo mi puchna ... Za ciepło w tej Pl :) to bardzo mi przeszkadza a po za tym jest wsio gucio ;)
 
reklama
agusia przy kolejnych ciążach podobno szybciej rośnie. Moja szefowa przy trzecim maluchu też ma teraz duży brzusio. Przy dzieciakach się nalatasz, a potem szybciutko spadnie :) a Maluch ma super domek :)
No ja w końcu też zrobię zdjęcie to wrzucę :)
 
Ok...zazdroszcze wam widocznych brzuchow - jednak w przypadku kiedy ktos ma nadwage ciezko jest o ladny ciazowy brzuszek w pierwszych miesiacach ciazy :((

przesylam wam zdjecie

przed ciaza ( w majtkach)

i dzis - w 18 tyg... widzicie jakas roznice? ( w spodenkach od pizamki i w zielonej bluzce..)
 

Załączniki

  • 4. 300420133679.jpg
    4. 300420133679.jpg
    29,4 KB · Wyświetleń: 69
  • 7. 25072013152.jpg
    7. 25072013152.jpg
    22,8 KB · Wyświetleń: 67
Anneeczka jest różnica :) Śliczny domeczek :)

agusiakemisia pewnie, że tak, a że rodzisz duże dzieciaczki, to nie ma się co dziwić, że i brzusie śliczne masz :) Najważniejsze, żebyś była zdrowa :) Ja się zastanawiam, jaki mój brzusio urośnie :) Jak dorwę kabelek, to Wam wyślę fotkę :tak:
 
fajne macie dziewczyny brzuszki. Mój jest gdzieś pomiędzy agusiakemisia a Aniaa23. Już widać go, tak że nawet ustępują mi miejsca w autobusie :-)
 
reklama
Aneczka różnica malusia, bo malusia, ale jest, ale to dobrze, jeszcze się natoczysz ;-) Ja tam nie miałabym nic przeciwko mniejszemu brzusiowi. Z córcia miałam mini do 7 miesiąca i byłam bardzo kontent:tak: Teraz mam wielką chatę, ludzie nie wierzą, że to dopiero koniec 5 miesiąca:-p
 
Do góry