reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki ;-)

gabiczek super brzunio...

Ja mam 5kg na plusie,a raczej 3 tyg temu mialam...
Na pewno mam wiecej juz,aleee waga mi padla....i lepiej sie chyba nie wazyc...
 
reklama
Witam !! Przesyłam fotkę z 20 tygodnia . Sama nie mogę sie nadziwić w jakim tempie rośnie mój domek!! Dodatkowo wczoraj poczułam pierwszego kopniaczka, tym razem jestem juz w 100% pewna,że było to maleństwo :)) Płeć cały czas nieznana , wygodnicki/cka usiadł na ostatnim usg na pupie i nie miał zamiaru się nam pokazać :))) pozdrawiam wszystkie grudniowe mamuśki !!!
 

Załączniki

  • 20tc.jpg
    20tc.jpg
    14,7 KB · Wyświetleń: 87
Wow

Ja nie miałam takiego w dniu porodu. :-) Ale u Ciebie to 3 ciąża a od drugiej nie minęły nawet 2 lata. Pewnie mięśnie brzucha nie wróciły jeszcze po porzedniej ciaży do normy.
 
agusia no ładnie, ładnie rośniecie:-D U mnie jednakże niewiele mniej brzusia;-) W pierwszej ciąży taki jak obecnie miałam dopiero w 7 miesiącu i to pod koniec:szok:

Muszę się wreszcie sfocić, no!
 
Zdjęcie-0034.jpg A to moj brzucholek.

Agusia wow!to jaki Ty bedziesz miala brzuch przed samym porodem?? A moze teraz bedzie juz wolniej rósł? Jest super, nie zrozum mnie zle, ale balabym sie troche na Twoim miejscu, ze jak dalej bedzie tak rózl to w grudniu juz bedzie ciezko z poruszaniem! A moze Ty masz blizniaki??:-)

A to moj brzucholek:
 

Załączniki

  • Zdjęcie-0034.jpg
    Zdjęcie-0034.jpg
    12,4 KB · Wyświetleń: 44
reklama
Do góry