reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki

agao pisze:
kaśka a jak tam Jacuś na drugiego dzieciaczka w domu zazdrosny czy zadowolony??? czy jeszcze nie przekjawia braterskich ucuc???
Cieszy sie że to brat, ale jest zazdrosny, ze lozeczko bedzie u nas w sypialni i juz zapowiedzial ze bedzie w nocy przychodził. :) Ogólnie codziennie rozmawia z brzuchem i twierdzi ze Jas mu cos odpowiada  :laugh:. Jacek, poniewaz od kilku ponad 4 lat mieszka tylko ze mna to jest troche mamisynkiem, i jest tez bardzo czuly, mysle ze zazdrosc bedzie bardziej widoczna jak brat przyjedzie do domu  :). Na razie staram sie zeby jak najwiecej uczestniczył w przygotowaniach na powitanie dzidziusia. Chyba tez mocno Go rozpieszczamy bo w poprzednim tygodniu dostał 3 żółwie Ninja, a to nie mala kwota bo razem 130 zł.  :)
 
reklama
fajnie, że tak jest. Ja pamiętam, jak moi rodzice zapowiedziel nam, że będziemy miały braciszka, to ja powiedziałam, że wolałabym psa.
(moi rodzice oddali naszego psiaka-owczarka niemieckiego, jak miał się urodzić nasz brat, bo pies atakował dorosłych, jak słyszał płacz dziecka i rodzice bali sie o mamę)
 
Dzięki dziewczynki rośnie strasznie szybko....

Co do terminu...zawsze miałam na 1 marca...a ostatnio przesunął mi się na 25-26 luty....ale wiadomo jak to jest...
 
Jak Jacek sie dowiedział, że bedzie mial rodzeństwo, to powiedziłą, że jak bedzie siostra to ją odda do innego brzuszka, albo zamieni z kims na brata. Teraz ten kłopot na z glowy. ;)
 
no no wodniczka ladny brzucholec ci rosnie :) i fajnie ci sie tak wysoko ulozyl
kingus- wspolczuje oddania pieska wiem co to znaczy, zwsze ma sie juz zal ze trzeba bylo tak zrobic
kaska- to ewidentnie dziewczynki mu nie leza... ale podrosnie to zmieni poglad, szczegolnie gdy brat bedzie podrywal jego dziewczyny hehe
 
W domu dziewczynka nie, ale do przedszkola prezenty nosi. W tamtym roku dał Magdusi konika na urodziny, a w tym zaniosl jednej jakas gazetke z rozowym portfelem :). Ciagle ma propozycje zebym kupila mu jakieś zabawki dla koleżanek. Adorator jeden. Drzwi otwiera i mowi: madam przodem. :laugh:. Takie mamusi delikatne wychowanie. ;)
 
Wodniczka - super brzusio., i czy ja dobrze widze ze masz nowa fryzurke?
Kaska74- ale aparat z tego Twojego synusia- tak sie usmialam z tego "madam przodem"!!!!
 
reklama
wodniczko ja tez mam 96 cm a brzusio mniejszy może inaczej rozłożony ale ty masz śliczny
kaska 74 uwazajcie z tym rozpieszczaniem ;) znajmoych starszy synek powiedział ze jak mu nie kupia tej sterowanej koparki to małemu szpilki w glowe wbije dotrzymAŁ słowa dostał łomot jakiego daleko aszukac ale efekt był odwrotny mieli z nim problem strazny
 
Do góry