reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki

A ja miarke mam tyllko metrowa i wyobrazcie sobie ze za krotka zeby brzuszek w pepeku objac. Zaraz do ginki ide zobaczymy ile waze ale czuje ze 10kg juz przekroczylam.
 
reklama
Przeżyłam SZOK!!!!! Nie wiem czy się cieszyć czy rozpaczać...Czytając wasze obwody postanowiłam zmierzyć swój brrrrrrr wyszło mi całe 96 cm! Przed ciążą, to było o jakieś 26 cm mniej (nie pamiętam takich szczegółów). Jestem w szoku ;)
 
wodniczka - a moze więcej niż jedno ;D

śliczny brzucholew i imponujący naprawdę...
wszystkei są sliczne

a ja mam 104 (stratowałam z osiemdziesięciu paru, chyba 85) - taki mały pulchniaczek jestem ;)
 
super brzusio wodniczko!!!
ja nie wiem jak to bedzie jak ja takie bede miala moj juz mi
robi klopoty z zakladaniem skarpetek a co dalej......... ;D
 
reklama
a jak to będzie z obcinaniem paznokci??? jak poproszę męża to mi przecież palce poobrzyna! ;)
 
Do góry