reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki

Agao Trudno mi powiedzieć gdzie  ;D. Ogladalam w sobote Jackowe USG z 32 tygodnia i tam komentarz lekarza byl taki: dziecko mniejsze niz srednie, ale zdrowe. A dziecko sie urodzilo 9 dni po terminie i ważyło 3320g i miało 54 cm. Przybyło mi wtedy połne 20 cm w pasie. Nikt nie wierzył ze ide rodzić, po porodzie nie wierzyli ze juz urodzilam donoszone dziecko  ;D. Agao, ja pierwsze i jedyne spodenki ciążowe zaczelam nosic na koniec 6- tego miesiaca  :). Nie wiem czym to jest spowodowane, wszystkie laski w rodzinie maja w ciazy duze brzuchy.
A Jacek, chyba byl bardzo skulony  :( i ciagle mnie bolal kregoslup, lekarz twierdził że mi na nerwy uciska  :(. Nawet raz nie bylam w stanie sie podnieść z łózka, ale ogolnie wszystko ok.  :D
 
reklama
no tak w sumie niektóre laski tak mają moja kuzynka w 9 miesiącu miała brzuszek jakby przyłożyl jej większą bułkę
 
Brzuszki sliczne ja sie chlopa doprosic nie moge zeby mi sesje zrobil,mam jakies z lasu co bylismy na spacerku ale brzunia tak nie za bardzo widac.

A mam pytanko jak zmniejszyc zdjecie????????????????????bo ja kiep komputerowy jestem(chce przez ta zabe)
 
ja miałam w liceum kolezanke która pojechała do szpitala z objawami wyrostka ;)...okazało sie ze była w ciazy i własnie rodziła...nikomu sie nie przyznała....a ze zawsze była pulchna kobieta ,nie było niczego po niej widac :)...ale i tak uwazam ze postapiła bardzo nierozwaznie nieprzyznajac sie nawet mamie,....
 
podobno to tez zalezy od ilosci wod plodowych no nie?? wiec to jest sprawa bardzo indywidualna, ja w sobote tuz pod pepkiem mialam 87,5 cm jak teraz to nie wiem ale czuje ze sie "rozciagam".
acha i wiecie co policzylam dokladnie tygodnie wg kalendarza i wg tego ktory przesylala kinga to wyszlo mi ze jutro zaczymam 22 tydz. wiec na suwaczku jest troche pomieszane :D fajnie sie doweidziec ze jest sei dalej niz sie sadzilo...
oo qurcze to uparta byla ja bym tyle nie wytrzymala nic nie mowiac nikomu
 
reklama
kaśka a jak tam Jacuś na drugiego dzieciaczka w domu zazdrosny czy zadowolony??? czy jeszcze nie przekjawia braterskich ucuc???
 
Do góry