reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

Ciril ślicznie!
Ja też chyba będę musiała zacząć ćwiczyć ale ja mam słomiany zapał do ćwiczonek. Zawsze jak zaczynam to po miesiącu już coraz rzadziej i rzadziej..:zawstydzona/y:

bo moje wymiary w 35 tyg to:
106/118/105 (biodra/brzuch/biust) :szok:
 
reklama
To i ja się ciekawości obmierzyłam, bo ostatnio tylko w biuście, jak mu powiedziałam ile, to mu oczy wyszły :-D: 100/110/102 :szok:

Tylko ja jestem ogólnie dobrze zbudowana i takiego średniego wzrostu. Przed Martynką miałam rozm 38, a teraz chyba 42 zostanie :-(. Obecna ciąża, to efekt obietnicy, że się za siebie wezmę. Nie chciało mi się za bardzo męczyć po Martynce, bo w perspektywie kolejne dzidzi, to teraz już nie ma zmiłuj :sorry2:. Mam do zrzucenia jakieś 15-17 kg w zależności ile zejdzie po ciąży (bo na dzień dzisiejszy , to ze 25 kg będzie) :sorry2: więc jest nad czym pracować.
 
Kasia mi na dzien dzisiejszy pozostaje do zrzucenia tez jakies 25kg....po porodzie pewnie jakies 18:-(bo teraz mam jakies 17 na plusie plus 8 sprzed ciazy......trudno.bedziemy walczyc;-)
 
Kasia mi na dzien dzisiejszy pozostaje do zrzucenia tez jakies 25kg....po porodzie pewnie jakies 18:-(bo teraz mam jakies 17 na plusie plus 8 sprzed ciazy......trudno.bedziemy walczyc;-)

Spoko, bo jak patrzę na moje zdjęcia ze studiów, to się łezka w oku kręci :zawstydzona/y:. Ale plan ambitny mam. No i na 100 procent zapalnuję wszystko co i jak żeby mi się nie znudziło, bo to wtedy już będzie masakra :nerd:
 
reklama
A ja nie wiem ile bede musiala zrzucic bo jak maks bede miala do porodu na plusie jakies 12 to tylko sam brzuszek i nie wiem ile mi zejdzie zaraz po porodzie Ja sie nie martwie odchudzaniem zobacze jak uridze jak bede wygladala i wtedy sie pomysli :-)
 
Do góry