reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

U mnie śmiesznie: 100/106/100 :) i na razie +10kg, więc się cieszę, ale jak dojdzie to też będzie ok, oby dzidzia miała dobrze :)
A z ćwiczeń to polecam piłkę do skakania - doskonale rozluźnia, pomaga na kręgosłup - uwielbiam ją. Kupiłam w 3 m-cu ciąży.
 
reklama
jessssu, ja to juz mam + chyba z 20kilo, nie waże sie ale czuje to :-p nikt mnie wołami na wage nie zaciągnie:no: wystarczy ze widze sie w lustrze:szok::-D
 
Przed ciążą ważyłam 54-55 kg i to była dla mnie optymalna waga. Chciałabym do niej wrócić, również ze wględu na ubrania. Trochę szkoda wymieniać całą garderobę.
 
no wlasnie...bo ja teraz probowalam mierzyc jakies moje najwieksze spodnie sprzed ciazy ktore moglabym wziac stad do domu na te pol roku i wchodze do kolan...:(porazka. na poczatku bede musiala jakies jednak kupic bo tylko w ciazowe w nogach wchodze
 
reklama
ja też musze potem spaśc do 54-55 kg, ale zobaczymy jak to będzie, ja dolna partie zawsze miałam wiekszą
 
Do góry