reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

reklama
Jeśli niespodzianka będzie dziewczynką - to Wiktoria Anna, natomiast jeśli chłopczyk to ... i tu jest problem bo mamy sporo - Oskar, Damian, Dawid, Wiktor ech ... sami nie możemy się zdecydować.
 
Magdziunia - super brzusio !! Fajnie jest poznac plec dopiero przy porodzie...choc ciekawosc pewnie nie daje Wam spokoju :-)Czarna - no no.po Tobie to nie widac ze jestes w ciazy!! Zgrabniutko baaardzo wygladasz!!
 
Madzia, ale by było, jakby na najbliższym usg lekarz palnął co tam dojrzał między nóziami ;-).
Jak się nastawiałaś, że się dowiesz to dzidziol się kamuflował, a jak już zdecydowalaś się na soprajsa to wtedy się dziecie "wywali".:rofl2:
 
Ja jestem ciekawa ile dzieciaczków zrobi nam niespodziankę i zmieni płeć:confused:

Ja juz sie tak przyzwyczaiłam do myśli, ze będzie córa że chyba bym szok przeżyła hehehe
 
reklama
Do góry