reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

reklama
Madzia, Czarna pięknie wyglądacie

Ja tak naprawdę nie kupiłam nic w kolorze różowym, niby lekarz powiedzial że dziewczynka ale sam powiedzial, że nie jest pewien- zobaczymy co Bozia nam dala:tak:...

6c8ac34a9d.png


2ff2fcf6e9.png


888f779fe9.png
 
Ja jestem ciekawa ile dzieciaczków zrobi nam niespodziankę i zmieni płeć:confused:

Ja juz sie tak przyzwyczaiłam do myśli, ze będzie córa że chyba bym szok przeżyła hehehe

Nawet nie strasz!
Ja chciałam synka, ale jak już gin tak się upiera, że baba jest to już się nastawiłam.
A babcia co rusz jakieś sukienusie znosi.
No przecież chłopaka w kieckę nie ubiorę :rofl2:
 
Ja od sis dostałam ciuszków trochę - a ma i chłopczyka i dziewczynkę.
Jak przeglądałam rzeczy i zobaczyłam sukienusie, to aż mi się oczki zaszkliły.
A tu czekam i czekam bo dzidzi się nie ujawnia ;-):-D
 
Mi w pierwszej chwili wydawało się, że żal będzie tych wszystkich sukienek po Martynce. Niektórych tak, bo zdążyła raz założyć, a szkoda mi je sprzedać. Ale jak zaczęłam się rozglądać za chłopczykowymi wdziankami i dostałam paczkę od siostry, to cieszę się, że coś nowego mnie czeka. Ale pewnie z drugim dzieckiem łatwiej mówić :sorry2:
 
Śmiać mi się chce, bo jak coś robię lub jem:szok: zawsze upaprzę sobie piersi i brzuch. Też tak macie??? A jak zmywam naczynia to brzuchol cały mokry:-p
 
reklama
Do góry