reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki i kilogramy

chyba chudnę :-)
mierzyłam się dziś i dużo mi nie zostało..
w biodrach jeszcze 4 cm
w talii 8cm (powyżej pępka mierzyłam, w najwęzszym miejscu ;-))
ale nawet cyc mi spada, niedawno miałam pod biustem 72, a w biuście 92, teraz mam pod biustem 68, a w biuscie 87 cm
waga?? 4 kg do wagi sprzed ciąży..
jednak brzuch nadal wisi, może się jeszcze wciągnie trochę....
 
reklama
Dziewczyny, gratuluję zapału i postępów :)

Ja teraz ważę tyle, ile przed ciążą, zanim nie schudłam ok 2 kg. A schudłam przez przypadek. Wakacje, leki odwadniające (mam tendencję do zatrzymywania wody).
Moim celem jest zjechanie jeszcze ok 5-6 kg do tych 60-61 kg. Tyle ważyłam jak poznałam MM.
Wzrost 170 cm.

Biust maleje, a szkoda :(

Najlepiej będzie jak wkleję Wam swój brzuch jak to robiłam w pierwszych tygodniach ciąży, ale najpierw muszę znaleźć łądowarkę do aparatu ;)
 
Ja też do was dołączę jeśli można. W końcu zaczęłam się odchudzać bo strasznie przytyłam w ciaży(przed ciążą już miałam nadwagę) a już zaczęłam się bardzo źle z tym czuć.Jak na razie schudłam 14 kilo. Nie wiem do jakiej wagi powinnam zejść, biorąc pod uwagę że całe życie byłam gruba, no i mam 6 dzieci i zbliżają się 40 urodziny :-( Na razie chciałabym dojść do 70 kilo a potem dalej zobaczymy. Mam 169cm wzrostu.
 
Ja niestety od kiedy wróciłam do pracy znowu przytyłam...i postanowiłam że od nowego roku zmieniam dietę!!!
 
Ja też do was dołączę jeśli można. W końcu zaczęłam się odchudzać bo strasznie przytyłam w ciaży(przed ciążą już miałam nadwagę) a już zaczęłam się bardzo źle z tym czuć.Jak na razie schudłam 14 kilo. Nie wiem do jakiej wagi powinnam zejść, biorąc pod uwagę że całe życie byłam gruba, no i mam 6 dzieci i zbliżają się 40 urodziny :-( Na razie chciałabym dojść do 70 kilo a potem dalej zobaczymy. Mam 169cm wzrostu.

Trzymam mocno kciuki za powodzenie! Myślę, że taka waga będzie dla Ciebie dobra, ogólnie 65-70
Jeśli mogę coś zasugerować, to staraj się równolegle dużo ćwiczyć.

Ja niestety od kiedy wróciłam do pracy znowu przytyłam...i postanowiłam że od nowego roku zmieniam dietę!!!

A Ty z czego? ;))
 
reklama
Do góry