reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki i kilogramy

śliczne brzuszki dziewczyny.. wszystkie razem i każdy z osobna :yes:


a brzuch mam śmieszny, bardzo opuszczony i stożkowaty
pokaż :-p


ja po świętach boję się stawać na wagę :sorry: ale chyba jutro zaryzykuję :-D
czuję, że ważę naprawdę duuuuuuuuużo!!! nogi już ciężaru nie wytrzymują.. zauważyłam, że w okolicach kostek mam jakby popękane naczynka :szok:
 
reklama
Dziewczyny, ja to nawet nie przyjmuję do wiadomości, że się nie zmieszcze w 38 po ciąży tak po około 3 m-cach, no kurde zamęcze się spacerami i ćwiczeniami w domu ale musze dac radę...
hihi - zresztą nie ma innej opcji - łowię na allegro rozmiary 36/38 - więc motywację mam. Ostatnio upolowana sukienusia z max mary daje mi dużego kopa do samozaparcia

ale tak na serio, to wierzę, że dam radę, a jak nie to tez dramatu nie będzie... dam sobie wiecej czasu i na pewno się uda koniec końców

Awru - obiecuję wtrzucić fotkę brzunia do albumiku - ale muszę dostać się do domu jeszcze w dwupaku i zdjęcie se pstryknąć
 
Spokojnie damy radę zrzucić te kilogramy :tak:.Ja po pierwszej ciązy najwiecej zrzuciłam chyba dzięki karmieniu piersią. A teraz mam już wioślarza przygotowanego i tylko czeka na mnie aż będę mogła wiczyć ;-):-D.
 
co do ciążowych ciuchów to przerobiłam sobie 2 pary spodni które były trochę za duże i kopiłam rybaczki, co do koszulek to zwinęłam mojej mamie takie troszke szersze wiec niewiele kupowałam a jak byłam na świętach to zapożyczyłam fajną kurtkę na wiosnę wiec nie kupuje już nic, musi wystarczyć to co mam.
Awru ja po świtach 0,5 kg na plusie ale wczoraj miałam problemu jelitowo-żołądkowe i już nie mam tego nadmiaru.
 
ja tylko kupiłam jedne spodnie ciążowe i taka sukienkę ala ciążowa ale mozna ja nosic spokojnie po ciązy :)
dziewczyny ja sie załamałam jak teraz w DDTVN pan dr stwierdził że kobiety powinny w ciązy przytyc 7 kg a ja co juz ponad 10 mam napewno aż boje sie zważyc za tydzien u lekarza....
 
Ja kupiłam jedne spodnie,spudnicę i 2 tuniki w których można spokojnie i po ciąży śmigać...
A co do kg to wczoraj się ważyłam i wyszło 62,7 z tego z pól kg na ubranie to wyszło mi że schudłam przez te 3 tyg prawie kg:szok::szok:dziwne
 
reklama
A oto moj brzuszek:
Zdjęcie0008..jpg
no i +20...jestem w szoku wolalam chyba nie wiedziec ile jestem na plusie:eek::szok::no:
 
Do góry