reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki i kilogramy

reklama
wiec ja tez z okazji "dnia brzuszka" swoim sie pochwaleJesli chodzi o wage to jestem na plusie 16kg(80kg) od poczatku ciazy z ty ze od ostatniej wizyty czyli od 1.02 przytylam 10kg(miesiac czasu):szok: jak tak dalej bedzie to znaczy ze 100 na koniec:szok::no: ale nie tak powaznie przechodze od jutra na bezpieczna diete. Biust z 75B zmienil sie na 80C...tragedia chyba zadna z Was mnie nie przebije:baffled::-D

Ja przebijam :-D też mam już 80 kg, a przytyłam już 18 kg... przez grudzień i styczeń wskoczyło mi 10 kg. Myslalam ze luty będzie już spokojniejszy, ale wcale nie... 4 kg kolejne i pewnie po tyle samo przybedzie przez ósmy i dziewiąty miesiąc.
Także jak zatrzymam się na 25-tce to bedzie ok, gorzej jak wskoczy jeszcze więcej:szok:
 
z przerazeniem obserwuje niebezpieczne zaokraglenia na twarzy...

tydzien temu pojechalismy w odwiedziny do rodziny. babcia malza patrzac na moj brzuch stwierdzila ze robie jej konkurencje (bo ona dosc pokaznych rozmiarow) ;P
 
krewetka/ anusia- super brzuszek :-)

Ja tak jak pisałam ostatnio dzisiaj sie z ważę aż jestem ciekawa ile mi znów przybyło...
Co do biustu to staram sie nie myśleć.. Mam teraz ze 3razy większy i przeeeokropne rozstępy :-:)-( Wygląda to nieciekawie. Liczę, że z czasem chociaż zbledną i nie będą się tak rzucać w oczy..
W każdym razie jeśli któraś ma kompleksy na tym punkcie to niech sie zgłosi do mnie, wyśle wtedy zdjęcie i ... po waszych kompleksach ... :tak::tak::-(;-)
 
Dziewczyny śliczne brzuszki:-)
i jeszcze urosną więc będą jeszcze śliczniejsze....

mój biust teraz ma rozmiar C z małego B a myslę że do karmienia zmieni sie w D... taki los...
 
Dziewczyny śliczne brzuszki:tak:
Martika ja też na wysokości pępka mam 112 cm :cool2:
A co do rozmiaru stanika: startowałam z 75B/C, a teraz 80D robi się za mały, więc muszę kupić 80E :shocked2:
Wagowo przytyłam 17kg (tak było 3 tygodnie temu) i robię się słonica :-D:szok::-D

Najważniejsze, że nasze dzidzie zdrowo rosną, a po porodzie będziemy zrzucały zbędne kilogramy, więc nie ma się czym przejmować ;-):tak:
 
reklama
Potwierdzam, nie ma co się przejmować tym nadbagażem w postaci dodatkowych kilogramów... Ja startowałam z 53, obecnie (32 tydzień) mam już tego ciałka 65 z kawałkiem (bo czasem waga wskazuje 66 a czasem 65 więc już sama nie wiem)... No ale grunt, że maluszek zdrowy - w 30 tyg. ważył 1700g więc sporawy jest :-D:-D Zobaczymy ile zjadę po porodzie... Reszta pewnie sama gdzieś wyparuje przez opiekę nad niemowlaczkiem :-):-) Jakoś pocieszać się trzeba :-D
 
Do góry