reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki i kilogramy

reklama
Zmartwiłam się :-( nie miałam czasu się ważyć od niecałych 2 tyg, po weselu zaraz się rozchorowałam, rozłorzyło mnie totalnie, stan podgorączkowy, wymioty a dziś waga 3kg w dół
 
....a ja nie widziałam się z moim mężem 4 dni raptem, dzisiaj przyjechał i stwierdził że dzidzia urosła:eek:a wcześniej nie widzial mnie przez tydzień i powiedział że nie ma różnicy:eek:
 
No no - ja mam dziś swój debiut w ciążowych jeansach - śmiesznie mi sie w nich chodzi...przeleżały biede z miesiąc w szafie i wreszcie mają swój wielki dzień.
mam już 3,5 kg do przodu - ale wydaje mi się, że raczej poszło w brzuszek :-)
 
No no - ja mam dziś swój debiut w ciążowych jeansach - śmiesznie mi sie w nich chodzi...przeleżały biede z miesiąc w szafie i wreszcie mają swój wielki dzień.
mam już 3,5 kg do przodu - ale wydaje mi się, że raczej poszło w brzuszek :-)
u mnie podobne, weszłam dziś na wagę i równo 3, 5 kg, ale po sobie nic nie widzę, tylko brzuszek i biust, więc spoko.
mam dresy ciązowe takie z pasem na brzuchu i cały czas po domu je noszę, a jak wychodzę między ludzi, to zakładam bardzo niskie biodrówki i też nie mam ucisku na brzuszek :-)
jakoś trzeba sobie radzić :tak:
 
a ja 3 kg, wszystko w brzuch i tyłek, no i może jeszcze w uda...robię sie kulką;-) waga przed ciażą 59kg teraz 62 kg, ale tak sobie myślę, że rok przed ciążą straciłam na wadze 10 kg (z 68 na 58), tak wtedy się za siebie wzięłam i udało się...ale jesli wtedy by mi sie nie udało zeszczupleć, to wagą wyjściowa do ciąży byłoby 68kg, to dopiero byłabym paczek;-)... dodam, że mam 164 cm wzrostu...
 
A ja przed ciążą 59kg ,a teraz 57 kg . A zaczełam jeść normalnie. Bo na początku to nie mogłam na nic patrzeć. A mam 158 cm wzrostu. Jestem ciekawe przy końcówce ciąży będę wyglądać :zawstydzona/y:.
 
Ja wczoraj dostałam zaproszenie na chrzciny 8 maja 2010:wściekła/y::szok: Monstrum będę.Prawie trzy tygodnie przed porodem:szok: Ludzi będę straszyć.Co ja wtedy na siebie założę ? A muszę iść ,bo to chrzest przyjaciólki córki:-(
 
reklama
Do góry