reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki i kilogramy

reklama
kurde no ja nigdy nie miałam...a tu nagle lewa pierś a potem prawa...najpierw smaruję oliwką potem czekam aż się wchłonie i smaruję kremem na roztępy gerber...
 
a co mi tam:-) mi nie przeszkadzaja mezowi tez nie wiec czym mam:tak: sie przejmowac
to fajnie,:tak: moja mama po 4 dzieci ma pełno rozstępów i w dodatku duzo schudła i wisi jej ta skóra na brzuchu, po mimo ze jest juz szczupła to tylko jednoczęsciowy nosi, bo się wstydzi, denerwuje ja jak obcy się patrzą na jej brzuch.
 
Ja tam tez mam sporo tych rozstępów i nosze 2 częściowy strój,jak ja patrze jak te grubaski chodzą w jedna częściowym.To co ja mam sobie odmawiać,jestem młoda.Na starość będę nosić jednoczęściowy.Ja pod koniec to nie dawałam rady już z goleniem
To tylko ja jakaś wybrakowana jestem, bo to moja 2 ciąża, a ja nadal brzucha nie posiadam, pocieszam się faktem, że może mam szeroką miednicę i dzidzia ma w środku dużo miejsca dlatego jeszcze brzuszek mi się nie pojawił. Tylko tak jakoś mi smutno się ostatnio robi jak spojrzę na spodnie ciążowe, które leżą w szafie jeszcze nie używane, bo ja nadal mieszczę się w swoje najciaśniejsze dżinsy, więc nie mam nawet po co zakładać tych ciążowych.
Nie martw się jeszcze ci urośnie,jest czas.Później będziesz narzekała ze taki duży :tak:Pozdrawiam!
 
reklama
A kiedy takie zabiegi należy wykonywać, jak blizny są jeszcze czerwone czy dopiero jak zbledną? Spotkałam się z różnymi opiniami.
 
Do góry