reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki i kilogramy

reklama
no to pora na mnie:-)

waga przed ciaza 60 kg obecnie 64

a to moj brzuchol

i widac rozstepy ktore po krytsianku mi zostaly:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 

Załączniki

  • DSC00914.jpg
    DSC00914.jpg
    16,7 KB · Wyświetleń: 45
  • DSC00916.jpg
    DSC00916.jpg
    17,4 KB · Wyświetleń: 48
komi no brzuszek już nieźle widoczny.. ja wieczorami mam taki sam tylko rano gdzieś ginie
 
kurde ale widac rozstepy,fakt jakos na zdjeciu sa bardziej widoczne ale dzieki bogu ze narazie ich tylko tyle!!!!!

u mnie szybciej widac bo to druga ciaza a ponoc przy drugiej widac szybciej
 
u mnie waga stoi w miejscu ani nie schudłam ani nie przytyłam przez półtora miesiąca:tak: a brzuszek raczej wyczuwalny niż widoczny, jestem ciekawa do kiedy, bo z Zuzią to dopiero mi się pokazał w połowie 6 m-ca
 
komi, brzuszek fajny :-)
Agnieszka, a nie pomyslałaś co jesli urodzisz wczesniej? czy nie bierzesz tej opcji pod uwagę?? ;-)
 
reklama
Komi - gratuluje pięknego brzusia :-)
u mnie w ostatnim tygodniu mam wrażenie brzuszek sporo się powiększył - ale jak na moje oko na dzień dzisiejszy mam podobny jak Ty Komi na wielkość - ale u Ciebie to druga ciąża więc szybciej widać
w kazdym razie mieszczę się tylko w dwie pary moich "normalnych" jeansów - jedne to mega biodrówki, a drugie są dość elastyczne więc jeszcze się dopasowują do brzuszka
no i już "czuję" ten brzuszek - przy dłuższym chodzeniu, schylaniu, ćwiczeniach
 
Do góry