reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki i kilogramy

reklama
Shyangel najgorsze jest to że przy pierwszej ciąży też tyle przytyłam i te kilogramy widac dopiero po porodzie gdy nie ma brzuszka... wtedy rzucaja się w oczy duże uda... bo brzuch z czasem zaczyna maleć...
 
nie kracz kochana! musi być dobrze !!! ja mam na plusie też sporo wiec pasowałoby po porodzie coś z tym zrobić, no nic zobaczymy jak szybko dojdziemy do siebie, jakim tempem bedziemy chudnąc itp bo to wszystko jednak bardzo indywidualna sprawa
 
Julita - z tymi 7 kg to jesteś debeściara :-) nawet nie wiesz, jak ja Ci zazdroszczę... a brzuszek bardzo zgrabniutki
ja już tak sobie liczę, że jeśli przy samym porodzie schodzi tak ok 8 kg... to mi zostanie 4-5 do zrzucenia..ciekawe jak będzie mi to szło... no i jak będzie ta skóra wyglądać??
 
kurde gdzie Ci te 25 kg poszły? brzuzek nie jest wcale taki wielki..
zerknęłam na wcześniejsze ofto z 6 miesiąca, to chyba trochę już opaadł :-)
u mnie też minimalnie, ale zgagę nadal mam

wszyscy robią oczy jak mówie ile przytyłam, no ale waga nie kłamie... plecy mam obtłuszczone, nogi, ale generalnie chodzi chyba o to że zatrzymała mi się woda, bo od ponad mca cierpie na opuchnięcia... nogi mam jak kołki, ręcę non stop mam zdrętwiałe i nie mam czucia w palcach...
 
Julita - z tymi 7 kg to jesteś debeściara :-) nawet nie wiesz, jak ja Ci zazdroszczę... a brzuszek bardzo zgrabniutki
ja już tak sobie liczę, że jeśli przy samym porodzie schodzi tak ok 8 kg... to mi zostanie 4-5 do zrzucenia..ciekawe jak będzie mi to szło... no i jak będzie ta skóra wyglądać??
Malina ale przed ciążą ważyłam 59 kg i przez te 3 miechy schudłam do 54 no a teraz waga pokazuje 63 kg naprawde:zawstydzona/y: nie zawstydzajcie mnie bo pomyśle że myślicie że się odchudzałam w tej ciąży a ja naprawde tyle waże a jem normalnie...chociaż tak jak wczoraj pisałam że wszystko co jem jest dla mnie bez smaku i nawet mnie nie cieszy jak sobie coś smacznego przygotuję:-:)-(
Co ostatnio zauważyłam to to że mam faze na brzoskwinie....od kilku dni idzie puszka brzoskwiń na dzien, wcinam te morele suszone i KUBUSIA jak piję too tylko brzoskwiniowego:szok:
 
Ostatnia edycja:
u mnie 14 na +. kurde szkoda że zaraz po porodzie jest lato - to jedyny feler rodzenia w maju. Zimą człowiek by naciągnął szeroki sweter i do lata by coś już zeszło, a teraz te dodatkowe i jeszcze nie opalone kilogramy mnie dobijają - a wszystkie letnie ciuchy są dopasowane, raczej mało będzie ciuchów do zmieszczenia się. Zostanie po porodzie do zrzucenia 8 kg. - mam nadzieję że laktacja wyciągnie chociaż połowę bo z resztą dam sobie sama radę.
 
reklama
Julita nooo nie... W drugą stronę zaczęła się martwić:-) Spoko spoko, ja też 7kilo przytyłam, tylko sie nie przyznawałam dotąd;-)

Frigga, podoba mi się twój, taki płaściutki z przodu, to na dziewczynkę chyba?

Corina, to ja chyba tak samo mam "opadnięty" brzuch, zaraz robię fotę..
Eee, jednak nie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry