reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki i kilogramy

reklama
Aga aż się poszłam zmierzyć:-) 104:happy: I rozstępy mi wylazły, mam takie same jak Estragon, ale oczywiście na zdjęciu usunęłam sobie;-) Na pamiątkę ma zostać zdjęcie brzucha a nie rozstępów co nie? Pięknie dziękuję za wszystkie komplementy:-), za całą ciążę nie usłyszałam tyle od męża co od Was na to jedno zdjęcie, muszę mu pokazać Wasze posty hihi:-D
 
ale ja nie wiem jakie ma estragon rozstępy hehe, mi się zaczynają robić, ale sa jakieś dziwne, fioletowe, ale świecą się pod światło hahahahah
 
Uuu, to już takie głębokie niestety, przykro mi:-( Ja mam takie delikatniejsze czerwone na boczkach, Estragon kiedyś zdjęcie wklejała, ale nie wiem czy Ci się będzie chciało dokopywać do niego
 
Dzięki Chrupcia, sama pupa to rzeczywiście nie, ale kości miednicy mam 10cm szerzej niż przedtem, ciekawe czy to się zrobi spowrotem tak jak było czy już zostanie:confused: Moje ukochane obcisłe spodnie i spódniczki już nie założę:-(
 
Dzięki Chrupcia, sama pupa to rzeczywiście nie, ale kości miednicy mam 10cm szerzej niż przedtem, ciekawe czy to się zrobi spowrotem tak jak było czy już zostanie:confused: Moje ukochane obcisłe spodnie i spódniczki już nie założę:-(

ja tez potwierdzam słowa dziewcząt, że fajowy Twój brzusio.... i rzeczywiście tych 10 cm w bioderkach to tak słabo na zdjątkach widać... a przy odrobinie szczęścia ci się bioderka zejdą... choć mnie się nie zeszły....
 
reklama
Wrzuciłam w albumik swoje wczorajsze zdjęcie z mężem, grupy jeszcze nie pokapowałam jak tam wrzucać. Na tym widać jak mi ładnie biodra rozszerzyło hehe
 
Do góry