reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki i kilogramy

Może dlatego że do 4 miesiącca chudłam:-(...a dopiero jak wymioty ustąpiły zaczełam przybierać na wadze.......
 
reklama
Hej.
To i ja się pochwalę brzucholkiem :-) +12kg.Ciężko będzie zgubić ten tłuszczyk...:baffled:
 

Załączniki

  • P190410_20.54_[01].jpg
    P190410_20.54_[01].jpg
    13,3 KB · Wyświetleń: 50
pogubimy, pogubimy :)))

tak się cieszyłam bo od 3 tyg. waga wahała się po 200 / 300 g w górę i dół a tu dziś zonk + 2kg od wczoraj... chyba już zostanie :((((
 
a ja swoje 25+ wrzuciłam do albumiku... nie tyle żeby się pochwalić bo ne ma czym:-( ale wydaje mi się, że brzucholek mi się obniżył i chciałam żebyście oceniły czy napewno:confused:

kurde gdzie Ci te 25 kg poszły? brzuzek nie jest wcale taki wielki..
zerknęłam na wcześniejsze ofto z 6 miesiąca, to chyba trochę już opaadł :-)
u mnie też minimalnie, ale zgagę nadal mam
 
reklama
Do góry