reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki i kilogramy

reklama
hmmmmmmmm :szok:no rzeczywiście 2/3 tyg i poród :confused2: jakoś nie pomyślałam o tym he he
która pójdzie za mnie urodzić? dziecka nie oddam ale to fascynujące przeżycie jakim z pewnością jest poród oddałabym bez namysłu za dopłatą ;-)

Mnie tez^przeraza porod tym bardziej ze nie zaliczylam szkoly rodzenia ale co damy rade:-)
 
he he a zaraz wkleje wam dla porownania zdjecie mego brzuszka jak bylam w ciazy z krystiankiem,wtedy zoabczycie brzuuuucha:-)
 
zdjecie z krystiankiem w ciazy jest roznica co???:tak:
 

Załączniki

  • min_4150160033714[&#4.jpg
    min_4150160033714[&#4.jpg
    1,7 KB · Wyświetleń: 81
Ostatnia edycja:
he he he,zobaczysz ze jak urodzisz i bedzie to np porod Sn i jak poloza ci coreczke na brzuszku to potem powiesz ze za zadne skarby swiata nie oddalabys tej chwili nikomu:-)

ja pamietam ta chwile z kazdym szczegolem,to jest cos takiego ze warto sie meczyc,nagroda za caly bol
no właśnie skoro się pamięta wszystko z najmniejszymi szczegółami to troche mnie to przeraża. ale najbardziej przeraża mnie opieka medyczna podczas trwania akcji porodowej- dla nich to chleb powszedni tylko my- matki inaczej to troche odbieramy- ja tam nie zamierzam rodzić dzieci co miesiąc- ba, powiem więcej planuje jeszcze tylko jedno i byłabym wniebowzięta gdyby trafiła mi sie super położna bo uważam że to ogromny skarb przy narodzinach miec fachową i chodź troche empatyczną osobę która pomoże a nie babsztyla który tak jak mi ostatnio kazał sikac na zawołanie bo jej sie kończy dyżur za 10 min i ona nie zamierza ze względu na mnie zostawać po godzinach brrrrrrrrrrrrrr
 
Dziewczyny, piękne brzuszki
Anusia85 - u Ciebie naprawde tych kg nie widać, brzuszek jak z folderu zachęcającego do zachodzenia w ciążę :-)
Shyangel - wg mnie brzuszek masz już nisko, a jaki ładniutlki..:-)
Komi - a Ty jesteś "miszczyni" małego zgrabniuśkiego brzuszka!!!
A tego pana z DDTVN to bym jakąś laga pogoniła!!!! Skoro normy przy tyciu są w przedziałach np dla mnie 11-15 kg to skad nagle 8 kg????? No byłoby miło, oczywiście, ciekawa jestem jak sam by śpiewał, gdyby zaszedł w ciąże!
 
No dobra ja mogę za ciebie urodzić, dla mnie poród nie był taki straszny, można powiedzieć, że miło go wspominam. Ja teraz mam stracha przed cesarką.
wampi chwała Ci !!!
widze że nie ja jedna sam poród oddałabym w "dobre ręce". Ja tez nie chodziłam do szkoły rodzenia, no ale jak świat światem kobietki rodziły to i my jakoś będziemy musiały.
Powinni zrobić nowe nadruki na t-shirty. analogicznie jak są "pierdziele nie robie" to "pierdziele nie rodze" ja bym bardzo chętnie sobie założyła hi hi hi hi
 
Moja imienniczko - anusia85 brzuszek jak dla mnie masz po prostu obrazkowy, okrąglutki, ślicznusi:-) co do kg skoro ich po Tobie nie widac to czym się martwić.

mamuśki ja dziś wstałam i tak mi sie jakoś lepiej oddycha ja patrze do lusterka a to brzuś jakby opadnięty? co Wy o tym myślicie? opadł?
Może i troszkę opadł, ale dopiero jak Ci cała ręka z kciukiem położy sie pod biustem swobodnie to będzie znaczyło że opadł całkiem:tak:

zdjecie z krystiankiem w ciazy jest roznica co???:tak:
Ano jest trochę.... Kurka, dobry moment wybrałyśmy na ciążę, wszystkie teraz takie brzuszki ładne jak nie wiem:-)

Malina hehe uśmiałam się:-) No niby ja przytyłam zaledwie 6 kilo, ale żeby gadać że 8 to norma? Co za bałwana tam zaprosili???
 
reklama
A oto moj brzuszek:
Zobacz załącznik 234108
no i +20...jestem w szoku wolalam chyba nie wiedziec ile jestem na plusie:eek::szok::no:

Moja imienniczko - anusia85 brzuszek jak dla mnie masz po prostu obrazkowy, okrąglutki, ślicznusi:-) co do kg skoro ich po Tobie nie widac to czym się martwić.

mamuśki ja dziś wstałam i tak mi sie jakoś lepiej oddycha ja patrze do lusterka a to brzuś jakby opadnięty? co Wy o tym myślicie? opadł?

Zobacz załącznik 234114anusia a widzialas moj?

ja tez za 2-3 tyg bede rodzic:-)
Anusia wcale nie widać tych twoich 20kg a brzusio jest po prostu śliczny.
shyangel tak wygląda jak by troszkę opad, to znak ze już się zbliża wielkimi krokami ten upragniony dzień
Komi twój tak niziutko już jest ułożony a brzusio taki malutki gdzie się mieści ten twój skarb
 
Do góry