reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki i kilogramy

Shyangel, wypisz sobie flamastrem sama, koszulę do rodzenia i tak później wyrzucisz:-p
Ja chyba tak zrobię, niech się personel pośmieje, w dobry humor wpadnie i milszy bedzie:-):-D:-D:-D
 
reklama
A oto moj brzuszek:
Zobacz załącznik 234108
no i +20...jestem w szoku wolalam chyba nie wiedziec ile jestem na plusie:eek::szok::no:
Brzuszek jak z obrazka...ślicznie:) a kg się nie przejmuj szybko zginą:))

Moja imienniczko - anusia85 brzuszek jak dla mnie masz po prostu obrazkowy, okrąglutki, ślicznusi:-) co do kg skoro ich po Tobie nie widac to czym się martwić.

mamuśki ja dziś wstałam i tak mi sie jakoś lepiej oddycha ja patrze do lusterka a to brzuś jakby opadnięty? co Wy o tym myślicie? opadł?
Mnie też się wydaje że od 2 dni lżej mi oddychać...ale jakoś nie umiem oceniać czy brzusio się obniżył:no:
U mnie za to jest potworny ucisk na pęcherz...kurcze a pachwiny bolą straszliwie wręcz chodzić nie mogę:no:

Ja przytyłam 8kg tyle że przed ciążą ważyłam 59 a teraz 62,5 więc może wcisnę sie w ciuszki z przed ciąży
Wiecie czym bardziej się stresuję że będę miała taki zwiotczały brzuch...chyba bez ćwiczeń się nie obejdzie żeby go umięśnić:rofl2:
 
he he jak bylam w pracy we wtorek to kazdy sie mnie pytal gdzie ja tam dziecko chowam taki maly brzuszek:-) jak dla mnie normalny chodz widze ze jest mnieeeejszy niz w 1 ciazy
 
Julita jeśli tak mało przytyłas to nie stresuj sie skórą... mi po pierwszym porodzie wszyściutko obkurczyło sie tak po 6 miesiącach i to bez cwiczeń bo przy dziecku ćwiczenia sa 24h.... aha i przytyłam 16kg.....
teraz może byc gorzej bo jestem 12 lat starsza....

Komi ale fakt że jestes miss brzuszka....

ale wszystkie są śliczne... a pamiętacie gdy robiłyśmy sobie fotki na początku... i koniecznie wypinałysmy aby było juz widać?... teraz juz nie ma potrzeby wypinania...
 
tak ma to wygladac?
 

Załączniki

  • DSC01276..jpg
    DSC01276..jpg
    23 KB · Wyświetleń: 59
reklama
Do góry