reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki i kilogramy

reklama
wow aga jaka sexi fotka :-)


klariss hmm dziwna sprawa z tą płcią.. ja tam specjalistą nie jestem ale w tym tc to dzieci dawno mają już wykształcone to co trzeba.. rozumiem, że bejbiak może się zakryć, ale żeby mówić, że jest jeszcze za mały hmmmmm :sorry:


estragon co Ty się martwisz.. natyłaś się na początku to teraz masz odpoczynek.. nic tylko się cieszyć :-)
 
Aga śliczny brzuszek - zgrabniuszek

Estragon- tez mam wizytę 9 marca. Jesli z malym jest ok, to ja bym sie tym 1 kg nie martwiła - a wrecz odwrotnie
 
za tydzien zaczyna sie u mnie 7 miesiac, jak narazie 8 kg na plusie, ale według lekarza samo dziecko waży juz okolo 1000g.:) fajnie,że rośnie zdrowo i "przepisowo"...jedyne co nie daje mi spac, to, że jeszcze NIE ZNAM PŁCI!!! masakra...moja cierpliwośc sie kończy, a lekarz twierdzi, że jeszcze jest za małe, zeby cokolwiek dojrzeć...wiekszośc z Was dziewczyny juz dawno wie, kogo sie spodziewa, a ja jestem chyba jedna z nielicznych, która jeszcze nie wie...

Ja również nie znam płci dzidziusia. Moj lekarz raczej nie należy do tych co sie na odczytywaniu płci z monitora nadaje. On tylko tak "wróży", podobno na 10 urodzeń tylko z czterema udaje mu się płeć zgadnąć. Ale mi juz tak bardzo nie zależy na tym, żeby wiedzieć. Każdy do okoła mówi że napewno bedzie chłopak, bo nic nie przytyłam, nie zbrzydłam, mam mały spiczasty brzuszek i super sie prezentuję w ciązy. Z tego powodu dziadek jeden z drugim się cieszą, babciom jest obojetne co bedzie- ważne żeby zdrowe było, a tatuś podłamany chodzi bo córeczkę chce.
 
HEJ:-) Ja od wczoraj jestem troszkę podłamana....weszłam na wage i co....:szok::szok::szok: 70 kg:szok::szok::szok: To oznacza że mam już na plusie 15 kg....a jeszcze 2 miesiące do końca, dojdę do +20 kg???? Jak ja to zrzucę:-( Dobrze ze to się jakoś jeszcze maskuje bo mam tylko brzuszek nic więcej:-)
 
HEJ:-) Ja od wczoraj jestem troszkę podłamana....weszłam na wage i co....:szok::szok::szok: 70 kg:szok::szok::szok: To oznacza że mam już na plusie 15 kg....a jeszcze 2 miesiące do końca, dojdę do +20 kg???? Jak ja to zrzucę:-( Dobrze ze to się jakoś jeszcze maskuje bo mam tylko brzuszek nic więcej:-)
ja mam podobnie ( +13) i zaczyna sie martwic - tyle przybyło mi od początku grudnia, to co będzie pod koniec kwietnia?:angry:
 
Dopisuję się do listy +10 i powyżej...

U mnie +12 i od rana mam dzień w którym czuję się naprawdę WIELKA....

Masakra... Ale sama sobie jestem winna. Jem zdrowo ale zwyczajnie za dużo:zawstydzona/y:
 
reklama
Klariss i Aga, ladne brzuszki.:tak:

Hmmm, 4 na 10 udaje mu sie zgadnac. A mowi sie, ze blad przy okreslaniu plci na usg to jakies 20% , a ja mysle, ze w obecnych czasach, przy obecnej technice, to nawet mniej niz to. Jak jeszcze nie widac i nie sa pewni, to raczej sa to dziewczynki, bo u chlopcow to z reguly, bardzo wczesnie i bardzo dobrze widac. Ale mialam okazje obejrzec zdjecia z usg polowkowego znajomej, ktora oczekuje dziewczynki i tez bylo bardzo dobrze widac, ze to dziewczynka. A wiec trudno powiedziec. Co innego jak odwrocone pleckami. Z tym, ze jak jest odwrocone pleckami na polowkowym, to z tego co wiem, powtarza sie usg polowkowe, bo przy takim ulozeniu nie mozna nie tylko okreslic plci, ale i zrobic bardzo wielu, bardzo waznych pomiarow, o wiele wazniejszych niz okreslenie plci, ktore obowiazkowo powinny byc na polowkowym zrobione.
 
Do góry