reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

ligotka, właśnie że to nie skrzep, kurczę, tylko jakby kawałek jakiegoś mięska czy czegoś, może łożyska... kurczę, spanikowana jestem, że chyba jutro pojadę do lekarza...ale jak tu jechać, jak leje się ze mnie
 
reklama
ligotka, właśnie że to nie skrzep, kurczę, tylko jakby kawałek jakiegoś mięska czy czegoś, może łożyska... kurczę, spanikowana jestem, że chyba jutro pojadę do lekarza...ale jak tu jechać, jak leje się ze mnie
Ja tak miałam w szpitalu. Takie małe kawałki. Ginekolog wtedy powiedziała, że to normalne i wszystko jest w porządku.Ale jeżeli masz się zamartwiać to może lepiej idź do lekarza.Nerwy nie wpłyna dobrze na laktacje.
 
Ja miałam zacząć pod koniec połogu ale ograniczyłam się i jem tylko do 17 i w sumie chyba nie bede musiala bo juz wszystko co przytyłam schudłam a brzuch mam chyba bardziej płąski niz miałam przed ciążą - bo ja z tych nie chuderlaków wiec teraz musze zrzucić reszte co chciałam zrobić od dawna - mam nadzieje ze mi się uda :zawstydzona/y:
 
Ja z ćwiczeniami poczekam do końca połogu ale potem to ostro się za fitnes zabieram.

Także mi się marzą zakupy, może jakoś w tygodniu wyskoczę na chwilę do galerii a mąż zostanei z małą.
 
u mnie 8kg na plusie ale nie jest źle bo jeszcze 10dni temu było 10kg.
nic nie robię a waga leci więc jestem pełna optymizmu że mała "wyssie" ze mnie tą nadwyżkę :-D
 
A u mnie mimo, że CC to hemoroidy też są i stolce do tej pory takie, że płaczę w wc. Smaruję maścią homeopoatyczną ale muszę jakoś dietkę zmienić.
A jakby tego było mało to chyba po cewniku, jak się myję i użąywam tego samego płynu co wcześniej, lactacyd, to piecze mnie strasznie i nie wiem co jest.
 
dziewczyny a jak sprawa wygląda jeśli chodzi o solarium? niby nie powinno się ale czytałam że jak przykryje się piersi to nic nie szkodzi :confused:
 
Dziewczyny, jestem 5 i pół tyg po cesarce i wciąż mam krwawienie, czasami mam jeden lub dwa dni przerwy i nie wiem czy to normalne jest jeszcze?
 
reklama
Dziewczyny, jestem 5 i pół tyg po cesarce i wciąż mam krwawienie, czasami mam jeden lub dwa dni przerwy i nie wiem czy to normalne jest jeszcze?


ja jestem 4 tyg po i tez jeszcze plamie, bylam wczoraj na wizycie u ginka i on mowil ze to normlane ze plamienie sie moze jeszcze utrzymac bo macica sie jeszcze oczyszcza
 
Do góry