reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

reklama
to i ja się podpisuje pod dziewczynami ,u mnie to samo . A już myślałam że skorzystam wcześniej z przytulanek hehe a tu dupa widzę że bite 6 tyg :baffled:



co do zakupów to też mi się marzą ,ale mam +2 kg jeszcze i się wstrzymuje bo mam nadzieje że schudnę więcej i rozmiar mniejszy będę mogła kupić heh . :laugh2::-D


Dziewczyny od kiedy można robić brzuszki ? Bo ja się boje że mi szwy pójdą jak będę robiła,wczoraj była u mnie położna środowiskowa i zapomniałam się jej spytać :sorry:
 
U mnie niestety jeszcze 5 kg na plusie. w spodnie sie mieszcze ale nie dopinam :crazy: ale jak sie mam dopiac jak jeszcze w pasie 88 cm :angry::crazy: Dopne sie ale na dole pod brzuszkiem. PLus taki ze tylek biodra itp sie mieszcze takze tylko musi sie jeszcze brzuszek skurczyc. Ale z tego co widze to co pare dni jest mniej takze nadzjeie jest. Za wage tez sie wzielam bo chodz jadlam zdrowo to waga stala takze zmienilam diete na bardzo zdrowa wiecej bialka mniej weglowodanow (nawet tych zdrowych) jem weglowodany tylko do poludnia i juz widze po 3 dniach ze waga ruszyla w dol.
 
U mnie niestety jeszcze 5 kg na plusie. w spodnie sie mieszcze ale nie dopinam :crazy: ale jak sie mam dopiac jak jeszcze w pasie 88 cm :angry::crazy: Dopne sie ale na dole pod brzuszkiem. PLus taki ze tylek biodra itp sie mieszcze takze tylko musi sie jeszcze brzuszek skurczyc. Ale z tego co widze to co pare dni jest mniej takze nadzjeie jest. Za wage tez sie wzielam bo chodz jadlam zdrowo to waga stala takze zmienilam diete na bardzo zdrowa wiecej bialka mniej weglowodanow (nawet tych zdrowych) jem weglowodany tylko do poludnia i juz widze po 3 dniach ze waga ruszyla w dol.
i co np.jesz do poludnia???a co potem???
 
a ja dzis z racji posiadania opieki nad dzieckiem zrobilam zakupy w moim ulubionym eidosie i kupilam sukienke i tunike (na szczescie na wtyprzedazy:) - mysle ze w ygladam rewelacyjnie - sa dopasowane ale ja juz nie mam brzuszka - tylko bioderka mi sie zaokraglily no i waga przez to w gore poszla - ale przez te bioderka wygladam bardziej kobieco ;))))))))) a przynajmniej tak trzeba myslec :)))))))
 
ja tez mialam tak jak piszecie - czasme całe dnie bez "odchodów" - boże - kto to tak nazwał i chyba tylko po to by chłopa odstarszyć od sexu - bo kto by sie chciał kochac w odchodach:-D

margoz - u mnie tez dłuugo nic juz nie bylo w sumie ten caly polog skonczyl mi sie po 3 tygodniach - a kilka dni temu niestety ale chyba dostalam okres:szok:...po tej szpitalnej historii...nawet do gina nie mam co isc na sprawdzenie choc minelo 6 tyg - bo zwyczajnie krewka leci:-(...a myslalam ze troche bedzie bez tego skoro karmie...no chyba ze to pologu part 2;)

Delfin - ja po Kubie ćwiczyłam już po tygodniu - callanetics...żeby teraz mi sie tak chciało...ale wtedy młoda byłam i pełna werwy :))))
 
Ostatnia edycja:
i co np.jesz do poludnia???a co potem???


Na sniadanie platki pelnoziarniste albo chleb pelnoziarnisty z maslem orzechowym lub serkiem czy szynka z indyka. Na drugie snaidanie jogurt grecki plus owoc albo jak jestem bardziej glodna to kanapke wlasnie z chelba pelno ziarnistego. Na lunch np wczoraj mialam salatke, zielona salata jajko papryka ogorek cebula plus tunczyk. Przedwczoraj byla jajecznica z papryka i szynka. Dzis bedzie salatka z lososiem Pozniej zakaski to migdaly, serek wiejski, chude wedliny. Na obiad zupa, mieso plus warzywa. Dzis np bedzie zupa wloska i cielecina z brokulami i zielona salata, rodzinka ma jeszcze do tego zmieniaki. Tez zauwarzylam ze jak jestem w domu to caly czas bym cos oczywiscie jadla takze staram sie wrucic na system by jesc co dwie godziny. A ze slodkosci jak juz bardzo cos chce to mam czekolade goszka.
 
reklama
Do góry