reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

Soniu jak ty ślicznie wyglądasz Boziu jak ja bym chciała mieć taką figurkę w ciąży jak ty normalnie pozazdrościć;D
Ps:A tak swoją drogą nie znam cię osobiście widziałam tylko na zdjęciu a śniłaś mi się w nocy że jechałaś ze mną ma porodówkę;))))) hahaha

Ligotka musisz doliczyć łożysko, wody płodowe i dzidziusia;D A tak wogóle ja przytyłam w ciąży 11 kilo!!!!! i to jutro na wizycie się okaże czy nie więcej:szok:!!! Kochana 6,7kg to i tak malutko tylko pozazdrościć;D
 
reklama
Dziewczyny sliczne ciazowe brzuszki, widac ze ciaza wam sluzy :-) zreszta chyba kazdej lutowce ;-)
Pierwsze-artystyczne zdjecie pstryknal mi chris :-D
 

Załączniki

  • 044.jpg
    044.jpg
    17,9 KB · Wyświetleń: 74
  • 042.jpg
    042.jpg
    13,5 KB · Wyświetleń: 74
  • christmas2.jpg
    christmas2.jpg
    25,4 KB · Wyświetleń: 80
Ostatnia edycja:
każda ciężarówka śliczna :-) Czasami jak Was tak kochane podziwiam to aż mi szkoda że zostało nam jeszcze 1- 2 m-ce tego pięknego ciężaru ;-)
 
reklama
Do góry