reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

reklama
Brzusio jakieś 82 cm. Waga +7 :szok: Gin nie pogonił, stwierdził, że może być. Już zobaczyłam magiczne 60 kg.
Generalnie przybrałam w biuście - jakieś 3 rozmiary więcej i na tym chyba się nie skończy. Na pewno trochę w biodrach i udach, ale nie dramatycznie. Spodnie ciążowe, które kupiłam na początku cały czas dobre, więc chyba weszło mi przede wszystkim w brzuch (z mojej 60 centymetrowej talii pozostało wspomnienie) i w ten nieszczęsny biust.
 
Clauditka haha na mnie pewnie jeszcze przyjdzie pora :p


Rachell. to samo u mnie, biust mam tak ogromny ze nawet nie chce mi sie myslec o ostatnich 2 m-cach haha.
 
U mnie + 9:szok: brzusio wielki:szok:(postaram sie w tygodniu wstawic fotke) Ja mam nadzieje ze to woda a nie sadelko, dzisiaj zdielam obraczke:-( bo rano obudzilam sie ze spuchnietymi paluszkami i caly dzien jakies taki dziwne sa, i boje sie ze jak tak beda puchnac to jeszcze jej nie sciagne....dlatego ja mysle ze waga u mnie taka bo mam duzo wody ale moze sie myle....:baffled:
 
ewelinka1 u mnie tez 9 na plusie :-D ale mimo tego nadal czuję się szczupła, a brzuszek mam niewielki, mozna powiedzieć, ze zgrabny :-p
tylko w biodrach o 10m więcej i trochę w udach więc chyba tam sporo się chowa ... :-p
a piersi to tak nieśmiało rosna, sa pełniejsze po prostu, ale dobrze, bo mój 'M' by mnie zamęczył gdybym miała miseczkę D ;-) jak Dodzia hihihi
 
Clauditka haha na mnie pewnie jeszcze przyjdzie pora :p


Rachell. to samo u mnie, biust mam tak ogromny ze nawet nie chce mi sie myslec o ostatnich 2 m-cach haha.
Kurcze, startowałam z 70 C, teraz (w zależności od fasonu) conajmniej 70 F, 75 E. Najgorsze jest to, że dosyć trudno o takie rozmiary. Takie duże miseczki to najłatwiej od 80, 85 kupić, no ale nie będzie mi przecież stanik wokół obwodu latał.
Oj, jeszcze trochę i będzie cyrk, coś czuję ;-)
 
reklama
Do góry