reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

Rutkosiu piękny brzusio hhe a co wielkosci pani cinkowa ja tez mam maly brzuch jak na 21 tydzien ale lekarz uswiadomil mnie ze jest wszystko ok i ze powinam sie cieszyc a z czasem moze byc i tak ze Rutkosie przegonimy hehe:)

to mi chyba skóra w szwach popęka jak brzuch zacznie się tak nagle rozrastać:-)
chyba lepiej jest jak rośnie się płynnie, wtedy skóra ma szansę się dostosować...
 
reklama
Pani cinkowa nie przejmuj się małym brzuskiem-każda z nas jest inaczej zbudowana, ma inne predyspozycje, inny tryb życia. Możesz nie mieć zbyt wystającego brzuszka do końca ciąży a może Ci później wyskoczyć :tak::-):happy: Nic się nie martw na zapas:happy:
 
Dziewczynki dziękuję za super komenty;D A dziewczynki które mają Jeszcze małe brzuszki zobaczycie jak szybko wam skoczą do przodu;D Każda ma inną figurkę i z tym się zgadzam z figą;D buziaki kochane;*
 
Kochane moje niezmiernie mi miło, że tak wyczekujecie fotek mojego olbrzymka, ale robię sobie zdjęcia co trzy tygodnie, więc kolejne wypada mi zrobić za dwa tygodnie:rofl2:
Poza tym jestem teraz sama w domku, więc nawet nie ma kto mi pstryknąć zdjątka:sorry2:
Ale czekam z niecierpliwością na Wasze :tak::-):happy:
Bużka
 
dzieki kobietki :) Zawsze chcialam miec corcie :)

Rutkosia piekny masz brzuszek! Jestesmy w tym samym tygodniu a moj jest ciagle malutki. Pewnie mnie za jakies 4 tygodnie wybrzuszy haha :) Pozdrawiam
 
A to mój brzuszek, ale nie taki ładny jak Wasze

tn_P1090607.JPG

18t 5d ciąży
 
reklama
Do góry