reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

Dziewczyny, mam pytanie: jakie mogą być przyczyny zbyt szybkiego przybierania na wadze?
Od ostatniego ważenia u gina, gdzie miałam w 15 tygodniu 5 kg na plusie (gin stwierdził, że jest ok i mam się nie martwić), to teraz w przeciągu dwóch tygodni chyba z 1,5 do przodu. Jem normalnie, ataki obżarstwa miewałam na początku, teraz ani więcej ani mniej niż przed ciążą, przemiana materii mi nie szwankuje, więc o co chodzi?
 
reklama
Może to kwestia hormonow(tarczyca) najlepiej jak zapytasz ginekologa on napewno skieruje cie na wszelkie potrzebne badania napewno bedzie to poziom TSH i jesli cos z tym bedzie no to kolejne badania no i bedziesz wiedziec na czym stoisz
 
Może to faktycznie kwestia hormonów zapytaj swojego lekarza co i jak i zrób badania. Ale z tym tyciem to róznie kobiety mają moja teściowa naprzykład przytyła w ciąży 24 kilo!!!:/
 
hej mamusie :) Ja tak sie martwilam ze duzo nie przytylam a dzisiaj mialam zrobione dokladne pomiarowe usg i dzidzia jest sliczna ,duza (ma 17cm) i zdrowiutka :) Dowiedzialam sie rowniez ze oczekujemy malej ksiezniczki :)))) Tak sie ciesze :D
 

Załączniki

  • raczka.jpg
    raczka.jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 39
  • baby girl.jpg
    baby girl.jpg
    29 KB · Wyświetleń: 40
reklama
Do góry