reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

hehe Sunshine to dluga historia. 5 lat temu nosilam rozmiar 36 ubran... miseczka 70E ... lekarz doradzil mi zrzucenie 3 kg ... kregoslup mnie wykanczal... u mnie w rodzinie wszystkie kobiety maja obfity biust i problemy z kregoslupem. Kiedy spadlam do rozmiaru 34 , biust rowniez spadl o rozmiar i poczulam wielka ulge... Na moj wzrost male C w zupelnosci wystarczyloby.... Taka nasza uroda niestety... A co do obcasow hihi, nigdy nie nosze plaskiego obuwia bo nie czuje sie jak kobieta :p
 
reklama
Ja mam brytyjskie 34J w porywach do 34JJ, ale ostatnio noszę wyłącznie staniki od Ewy Michalak, a to trochę inna rozmiarówka, u niej kupowałam ostatnio 80HH, ale już się zaczyna robić przymały w miskach :/
Biust jak widać mam spory, przed zmianą stanika na właściwy miałam problemy z kręgosłupem i np. strasznie drętwiały mi ręce, nawet chodziłam na rehabilitację z tego powodu (groził mi niedowład prawej ręki nawet), a teraz nie ma śladu po tych dolegliwościach :) No i stan biustu też się znacząco poprawił.

TAB No to rzeczywiscie spory:-), moj chris by sie cieszyl jakbym taki miala :) on tylko czeka az mi urosnie :-D .a itak na swoja budowe mam duzy :tak:Jak mowisz dobry stanik to podstawa no i cwiczenia zeby wzmocnic miesnie plecow. Ja mojego biustu w zyciu bym nie zamienila na mniejszy ;-)
 
hehe Sunshine to dluga historia. 5 lat temu nosilam rozmiar 36 ubran... miseczka 70E ... lekarz doradzil mi zrzucenie 3 kg ... kregoslup mnie wykanczal... u mnie w rodzinie wszystkie kobiety maja obfity biust i problemy z kregoslupem. Kiedy spadlam do rozmiaru 34 , biust rowniez spadl o rozmiar i poczulam wielka ulge... Na moj wzrost male C w zupelnosci wystarczyloby.... Taka nasza uroda niestety... A co do obcasow hihi, nigdy nie nosze plaskiego obuwia bo nie czuje sie jak kobieta :p

Ja czy jestem rozmiar 6 czy 8 to biust mi zostaje ten sam :-) mnie kregoslup nigdy od nich nie bolal, moze dlatego ze chodzilam na sike i duzo cwiczylam miescie plecow i klatke, polecam. Biust sie super robi :tak:
Mnie czasem boli kregoslup ale to od obcasow jak dlugo chodze w nich .. chodzi mi kilka godzin chodzenia po sklepach bez siadania na kawke :-D obcasy tez nosze codziennie
 
Ja czy jestem rozmiar 6 czy 8 to biust mi zostaje ten sam :-) mnie kregoslup nigdy od nich nie bolal, moze dlatego ze chodzilam na sike i duzo cwiczylam miescie plecow i klatke, polecam. Biust sie super robi :tak:
Mnie czasem boli kregoslup ale to od obcasow jak dlugo chodze w nich .. chodzi mi kilka godzin chodzenia po sklepach bez siadania na kawke :-D obcasy tez nosze codziennie

Sun kochana ale w ciąży to chyba ściągasz jest częściej?
 
reklama
Zalaczam moj brzuszek, zdjecie zrobione dzis
tydzien 13 wg okresu, 14 wg scanu :-)
 

Załączniki

  • 5.jpg
    5.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 101
Do góry