reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

reklama
Tak to macica powiększona. Na jednej z wizyt lekarz tak właśnie dotykowo pokazał mi moją macicę. Nie jestem jakaś bardzo chuda. Ale jak leżałam na kozetce to pokazywał mi jak ją wyczuć i to była właśnie taka nieco podłużna kula. Więc Sonia wyczuwasz swoją macicę - gratulacje :)
 
sonia jak kobieta ma dobrze wypracowane miśnie brzucha to czasem też brzucha długo nie widać bo mięśnie "trzymaja jak gorset" i macica sie tak szybko nie uwypukla :)
 
Madeline82 śliczny brzusio :) moj to troche jeszcze nie ciażowy narzyczony sie smieje ze jak bym kamieni sie najadla hehe ale w sumie marzy mi sie juz taki fajny okragly duzy brzuszek. A powiedzcie mi dziewczyny nosicie juz spodnie ciazowe zeby wam brzuszkow nie uciskalo bo ja zastanawiam sie nad noszeniem ale nie wiem czy jest sens czy to nie za wczesnie a lekarz juz dawno mi zasugerowal zmiane spodni na luzniejsze
 
Ostatnia edycja:
sonia jak kobieta ma dobrze wypracowane miśnie brzucha to czasem też brzucha długo nie widać bo mięśnie "trzymaja jak gorset" i macica sie tak szybko nie uwypukla :)

ooo to by tlumaczylo dlaczego mi tak slabo rosnie mimo drugiej ciazy...
Ja cwiczylam jak szalona , nawet jak nie mialam pojecia o dzidziusiu robilam brzuszki do upadlego...
dobrze ze nic sie nie stalo...
 
a oto mieszkanko mojego Jasia:)
forum.jpg
 
reklama
Do góry