reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

reklama
Kaasiutka ja nosze obcasy codziennie, w plaskich nie lubie, bede chodzic tak dlugo jak bede mogla:tak:

cos to zdanie z kawka i sklepami mi sie pokrecilo, nie wiem o co mi chodzilo :-D
plecy mnie bola jak chodze dlugo po sklepach przez kilka godzin bez przerwy :sorry:

Sun kochana, moja koleżanka, szefowa w banku chodziła w szpilkach całe życie i z prozaicznego powodu poroniła właśnie przez ten obcas, śliska podłoga, upadek i wystarczyło. A uwierz, zawsze chodziła rewelacyjnie, była modelką, więc nie ma co dyskutować ze to szpilkowa laiczka była. To powód taki najprostrzy, żeby jednak szpilki odstawić, ale jest ich kilka, bardziej szkodliwych:

Nie masz zamiaru rezygnować z wysokich obcasów w stanie błogosławionym? Bądź przygotowana na chroniczne bóle śródstopia, kolan i kręgosłupa! Stopa na obcasie powyżej 2 - 3 cm ustawiona jest pionowo i 3/4 ciężaru naszego ciała spoczywa na przodostopiu, nieprzygotowanym na tak duży wysiłek. Oprócz tego, przy takim ułożeniu stóp każdy krok uderza w podłoże z ogromną siłą, np. kobieta o wadze 60 kg wywiera na piętę nacisk 28 razy większy niż słoń ważący 2,6 tony!

Pomyśl mamuśko o tych szpileczkach :)
 
Kaasiutka ja pisalam ze szpilek nie nosze teraz, tyko buty na szerszym obcasie, czytalam tu ze dziewczyny nosily cala ciaze i nic im nie bylo, ja poki moge to nosze, przezuce sie na mniejszy obcas , dzieki kochana za troske, przemysle to :-) choc pewnie na calkowcie plaskim sie nie skonczy , ja nie umie chodzic w zupelnie plaskich butach :) wiekszej szkody sobie narobie niz w obcasach :-D
 
Kaasiutka ja pisalam ze szpilek nie nosze teraz, tyko buty na szerszym obcasie, czytalam tu ze dziewczyny nosily cala ciaze i nic im nie bylo, ja poki moge to nosze, przezuce sie na mniejszy obcas , dzieki kochana za troske, przemysle to :-) choc pewnie na calkowcie plaskim sie nie skonczy , ja nie umie chodzic w zupelnie plaskich butach :) wiekszej szkody sobie narobie niz w obcasach :-D

:) super
 
reklama
mam pytanie do chudzinek, bo trochę dziwne mi się wydaje to ci widzę i czuję :sorry:

gdy siedzę, stoję, mam mini brzuszek, ale jak się połozyłam na plecach dzisiaj po śniadaniu to na samym dole brzucha prawie przy okolicach intymnych mam taka podłuzna, twarda gulę wielkości hmm podłuznego ziemniaka :rofl2: nie śmiejcie się ze mnie, ale to lekko wystaje i trochę mnie zastanawia czy to normalne? bo z dnia na dzień od tygodnia robi się coraz większe
 
Do góry