reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

Rutkosia ja wlasnie zmierzylam swoj i tez ma 105! Jestem w szoku dwa dni temu mial 102, chyba zmierzylam sie o zlej porze bo teraz wieczorkiem, poza tym 7kg na plusie :/ jak sie za siebie nie wezme to na pewno przekrocze magiczne 12.
 
reklama
mi waga już długi czas stoi w miejscu cały czas 3-4kilo na plusie, ale to chyba dlatego że ostatnio wcale nie mam ochoty na jedzenie ani nie mam żadnych wymyślnych smaków, a ostatni posiłek jem o 18 bo potem czuje się strasznie pełna i budze się po nocach ze zgagą, ale maluszek rośnie bo brzuszek się powiększył o pare centymetrów.
 
Ja na wizycie poznam moją wagę bo ważę się w gabinecie na wizytach u ginka co 4 tygodnie więc dowiem się 17 listopada jak u mnie z wagą. Moja waga początkowa w ciąży była 59 kg a na ostatniej ważyłam 66 kg więc tragedii nie było ale zobaczymy ile się zmieniło od poprzedniej wizyty;D Wogóle to mam nadzieję że mój synuś zrobi mi niespodziankę i pokaże się mamusi na wizycie bo 18 listopada mam urodziny;D Ostatnim razem pokazał mi tylko siusiaka a twarz zasłonił;)
 
reklama
Do góry