reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

reklama
zauważyłam, że normalnie na dniach zaczął mi brzuch coraz bardziej się powiększać
nie wiem co to będzie w dziewiątym miesiącu hehehe
 
to i ja sie tutaj doloze, tak od konca lipca sie waze mi mierze w pasie codziennie rano, a propo wagi, to spadlam najpierw z 59 do 56 ze wzgledu na moje wymioty, ale juz doszlam znow do 59 :) a w pasie tzn liczac od boczkow do pepka mam 100cm :D jak zrobie brzusio to wysle buziaki
 
Witam jestem nowa >> Ja zanim zaszłam w pierszą ciąże ważyłam 62 kg w drugim z powodu wymiotów spadłam na 53 kg i powoli rosłam na porodówce miałam 58 kg. PO porodzie wróciłam do wagi 52 kg teraz jestem w drugiej ciąży w 5 miesiącu i ważę 55 kg. a w pasie mam niewiele ięcej niż miała bo nosiłam rozmiar 36 a teraz 38. chodzę w swoich ubraniach z panieńskich czasów>

tylko pozazdrościć figurki :) bo ja rosnę w oczach i boję się że zostaną mi te kilogramy, już jestem na plusie około 5-6 kg, w zależnosci od dnia, a z poprzedniej ciąży zostały mi nadprogramowe 8 kg :((
 
reklama
Do góry