reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

reklama
Dziewczynki ja jestem po dwóch porodach i spotkało mnie prawie wszystko co mogło spotkać. Nacięcie krocza, hemoroidy, cesarka ale najgorsze było coś co nawet nie wiem jak opisać....... po ok 2 tygodniach od porodu (mimo regularnych kupek) zdarzyło mi się coś takiego że siedziałam na kibelku ale to co miało ze mnie wyjść było 20 razy większe niż wylot odbytu, wiem że to brzmi okropnie bo i było okropne, krew się lała ja spocona jak mysz, słabo mi.... koszmar. Niestety mimo obrzydzenia musiałam wsadzić sobie palec w tyłek i po kawałku wydłubywać, wiem że nie tylko mi się to przytrafiło bo rozmawiałam z koleżankami i kilka z nich też tak miało
 
po ok 2 tygodniach od porodu (mimo regularnych kupek) zdarzyło mi się coś takiego że siedziałam na kibelku ale to co miało ze mnie wyjść było 20 razy większe niż wylot odbytu, wiem że to brzmi okropnie bo i było okropne, krew się lała ja spocona jak mysz, słabo mi.... koszmar. Niestety mimo obrzydzenia musiałam wsadzić sobie palec w tyłek i po kawałku wydłubywać, wiem że nie tylko mi się to przytrafiło bo rozmawiałam z koleżankami i kilka z nich też tak miało

:confused::dry::confused:
 
Dziewczynki ja jestem po dwóch porodach i spotkało mnie prawie wszystko co mogło spotkać. Nacięcie krocza, hemoroidy, cesarka ale najgorsze było coś co nawet nie wiem jak opisać....... po ok 2 tygodniach od porodu (mimo regularnych kupek) zdarzyło mi się coś takiego że siedziałam na kibelku ale to co miało ze mnie wyjść było 20 razy większe niż wylot odbytu, wiem że to brzmi okropnie bo i było okropne, krew się lała ja spocona jak mysz, słabo mi.... koszmar. Niestety mimo obrzydzenia musiałam wsadzić sobie palec w tyłek i po kawałku wydłubywać, wiem że nie tylko mi się to przytrafiło bo rozmawiałam z koleżankami i kilka z nich też tak miało

:confused::baffled::confused::dry:
 
Ja mam od kilku lat hemoroidy i jak do tej pory najlepsza okazała się heparyna. Łagodzi ból no i są mniejsze.
a w ciąży i w trakcie karmienia można stosować?

Viki, no niestety takie tematy teraz nas dotyczą?!?! :) ja po porodzie z Olafem też w szpitalu pod prysznicem z tym walczyłam :) ale przynajmniej mogłam siedzieć później i chodzić bo bardziej to mnie bolało niż nacięcie....
 
reklama
brzuszek 115:szok:,waga w miejscu(ufff) 79 kilo:)

Ewuśka u mnie dokładnie tak samo: cm i 79kg przy 164cm wzrostu - mam nadzieję że zejdę po porodzie do jakiejś normalnej akceptowalnej wagi inaczej padnę

Na 1 dzień Wielkanocy mamy zaplanowane chrzciny więc do tego czasu chciałabym już wyglądać jak człowiek a nie jak beczka :)
 
Do góry