reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

reklama
a mi położna przede wszystkim nakazała aby o ile to będzie możliwe, nawet tego samego dnia po porodzie zacząć ćwiczyć/zaciskać mięśnie Kegla
podobno wszystko wtedy lepiej się tam dotlenia, szybciej regeneruje i można następnego dnia normalnie usiąść :)
 
ja mam 11 kg na plusie , brzuch urósł z 103cm na 110cm i właśnie przez jego nagły wzrost wywalił mi rozstęp. Mam nadzieje że skubaniec zbladnie , po karmieniu od razu lece do kosmetyczki i niech go czymś potraktuje żeby trochę zbladł ,mam nadzieje że kolegów sobie nie przyprowadzi:baffled:.
 
DelfinONA ja po ciąży z Ala też miałam rozstepy, zreszta teraz tez mam i te po Ali dosyć szybko mi zbledły i nie sa bardzo widoczne wiec może nie bedzie tak tragicznie...
 
a o to moj brzuszek w 37 i 2 dniu ciazy :)

sam0460p.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]




i drugie zdjatko :)
P.S czy Wam rowniez widac tak bardzo żyly ba brzuszku??? tak sie wlasnie zastanawiałam :)

sam0464f.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 
reklama
Do góry