reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga

Mnie tak bardzo nie martwi sama waga, tylko fakt ze tłuszcz odkłada mi się na udach i jak nic ten cholerny cellulit się robi, a tego pozbyć się cholernie trudno.
 
reklama
cynamonko mi tez odkłada sie cellulit na udach(szczególnie okolice kretarzy a teraz nawet i przód uda :mad:) ale tłumacze to sobie zaburzeniem krążenia, bo macica coraz większa naciska na naczynia i jak ta biedna limfa ma odpłynąć.....a tak lubliłam zawsze swoje nogi mimo iz nie były jakies nadzwyczaj chude a raczej umięśnione....i tak sobie mysle ze po urodzeniu z naszym wysiłkiem powinno wrócic do normy, a jak sie postaramy to i całkiem.....moze seria jakis masaży wspomagających odpływ limfy(juz teraz mecze meza któryy zajmuje sie masazami)??nawet juz teraz pod prysznicem mozna gąbka masowac od dołu do góry, czy kremujac sie/oliwkujac + jakies lekkie cwiczonak na pupe i uda....powinno byc lepiej...wiec głowa do góry, bo nie jestes odosobniona z tym cellulitem....a ja mam juz 11 kg do przodu- niezle, nie?
 
LAski na ten celulit na to na spacer zapraszam a ppotem prosze zjecs pol platonki malin i tak przez tydzien jesli sie nie zmiejszy to rekalamacje uwzgledniam w lodzi..hihihihi Meggi limfa jak limfa to chyab bardziej chodzi o tzw."zatrzymanie wody" czyli nerki z powodu hormonow inaczej pracuja... milosc i jeszce milosci nam trzeba ja sie wsiekam na mojego ptysia mimo faktu nic nie zawinil jak mnie dotyka to mnie podnieca nawet jak galszcze po buzi a ja teraz nie moge i zaczynam plakac z bezradnosci... wrrrry :p
 
oj coś te spacerki i malinki nie działają :) a zeżarłam tego sporo i przeszłam też nie mało, własnie podjęłam męską decyzję o zaprzestaniu wypraw w góry, bądź co bądź to 7 miesiąc
 
To Ty jeszce w gory chodzilas...Kobieto dziecko bedziesz miala silne jak dab podobno co mam robi w ciazy to potem tak bedzie postepowalo dziecko w zyciu.. az siei boje!! ja dzis leglam w wyrku po wczorajszym lataniu po miescie niestety zaczynam odczowac to ze brzuchol sie oposcil i tez zaczelam sie bac.. ale jak masz siel i co wazne ochote to czemu nie moja mama w 8m-cu ze mna odbierala wlsne M i opowiadala o wieszaniu fieranek malowaniu tapetowaniu i innych sprawach moze przez te opary kleju tak mi sie porobilo.... ::)
 
10kg na plusie i okrąglutki metr w pasie. To cudowne uczucie! Już nigdy, w żadnej innej sytuacji nie będę się tak cieszyła jak teraz z tego metra :laugh: Korzystam więc ile wleziie :)
 
Goralka cudonie sie smiejesz mniam
Nineczko metr jakos tak strasznie dla mnie brzmi juz wole swoje 100cm hihihihihi my na razie nic wiecej nie przytylismy stoimy na 6+ a mama konczy wakcjie i nie bedzie nas mial kto smakolykami podkarmiac...ble
 
Wiecie dziewczyny ja do tej pory się nie mierzyłam w pasie bo to róznie wygląda rano i wieczorem ale teraz to zrobiłam i jest 94 cm przy skończonym 28 tygodniu (hmmm to chyba nie dużo a mnie się wydawało że mam taką piłę ) a waga to 62 czyli 8,9 kg na +.
 
reklama
Witaj nastepna "Chudzinko" my male grubaski witamy serdecznie skad ty wzielas te 94cm ja to pomarze jeszcze troche o takim wymiarze ...hihihihihi szczuplaczki sa w srod nas :D :D :D
 
Do góry