reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasza waga

Ja w brzuchu mam 117cm, natomist waga:zawstydzona/y: 83,5kg, żebym to ja więcej w tej ciąży jadła to się zgadzam z ta wagą, ale jem normalnie, słodyczy prawie wcale, bo nie mam ochoty. A tu co taka niespodzianka:wściekła/y:
 
reklama
ja 1kg w przód przez 3tygodnie, więc już mamy 13kg więcej
W brzuszku nie wiem ile mam bo nie mogę centymetra znaleźć :sorry:
 
Dziewczyny to jeszcze nic :sorry: Ja mam 91 kg co oznacza 17 kg ekstra i 111 cm w pasie :-p Ale już mnie to tylko śmieszy. Liczę jedynie na to, że do 100 kg nie dojadę....
 
u mnie brzuch wciąż 94 cm, ale podobno to wynika z silnych mięsni brzucha, które go utrzymują. Waga + 10 kg od wagi wyjściowej, czyli 57,5 kg.

W ciągu 3 tygodni przytałam ja +2 kg , a mała +1 kg (z 1,5 kg do 2,5 kg)
Ale za to brzuch napięty, mało w nim miejsca i nam wrażenia ze zaraz pęknie.
 
Ja po wczorajszej wizycie jestem na plusie od początku ciąży dokładnie 8 kg na plusie!! Wczoraj to dokładnie policzyłam bo mi sie wydawało, że więcej przybrałam!! w 3 tyg. przybrałam 700g... nie wiem dlaczego tak mało przybieram na wadze...moja gin mówi, że róznie to bywa!! Tylko, że moja mama to 25kg zgrubła a ja?!? ehhh dziwne.. A brzuszek mam spory, tylko nie wiem ile mała waży bo ginpowiedz., ze dopiero rzed porodem usg ale wciaz zastanawiam sie cz nie isc na jeszcze jedno..
 
reklama
dziewczyny ,a ja naprawde mam 0,5 kg wiecej co 3 dni:-(
dzis sie zwazylam rano i ....17 kg jeju ja sie chyba w 20 nie zmieszcze....
 
Do góry